O Firmie | Orde - Good Cleaning Solutions ORDE.PL

O Firmie

Cleaning solutions

 

Wierzymy w ludzi, dlatego dzielimy się wiedzą, naszym najważniejszym zasobem. Dzielenie się wiedzą daje efekt synergii, dlatego możemy wspólnie z naszymi klientami zwiększyć potencjał w zarządzaniu zasobami organizacji. Naszą misją jest wspieranie Przedsiębiorców oraz ich organizacji w cyklu wzrostu, a tym samym osiąganie sukcesów biznesowych, poprzez dokonywanie zmian.

Wspieramy sektor profesjonalnego utrzymania czystości

 

Tworząc ofertę dla naszych klientów, sięgamy po doświadczenie najlepszych producentów. W jednym miejscu łączymy najwyższą jakość, niezawodność oraz atrakcyjność cenową, dzięki wynegocjowanym warunkom rabatowym. Nasza oferta to szereg produktów, sprzętów, akcesoriów, ale nie tylko. W dziedzinie profesjonalnych metod utrzymania czystości oferujemy coś więcej, jest to szereg rozwiązań indywidualnych.

 

 

Business solutions

 

Szanujemy ludzi dlatego propagujemy wiedzę na temat zrównoważonego działania w branży profesjonalnego utrzymania czystości. Stosujemy najnowsze rozwiązania logistyczne aby nasi klienci mogli konkurować na dzisiejszym, coraz bardziej wymagającym rynku. Naszą misją jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań dzięki dobrze funkcjonującemu łańcuchowi dostaw, który tworzą nasi partnerzy.

 

 

Oferujemy kompleksowe wsparcie dla biznesu 360°

 

Oferujemy kompleksowe doradztwo w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem (nie tylko w branży czystościowej). Na bazie wieloletnich badań i przeprowadzonych doświadczeń oraz zgłębiania wiedzy na temat światowych trendów w zarządzaniu zasobami firmy, tworzymy organizację wirtualną oraz fraktalną. Dzielimy się wiedzą, traktując ją jako najważniejszy zasób każdej organizacji. Zapraszamy Państwa do współpracy.