O Firmie

Zaczynaliśmy w ubiegłym stuleciu

Dokładnie u jego progu, w 1999 roku. Początkowo nasza oferta obejmowała podstawowe artykuły higieniczne, chemię, sprzęt i urządzenia czyszczące. Z czasem jednak, wsłuchując się w potrzeby klientów i zauważając niszę na rynku, zaczęliśmy naszą ofertę poszerzać i tym samym rozwijać naszą firmę. Z ogromnej pasji, zaangażowania i determinacji stworzyliśmy silną markę, która tworzy gęstą sieć punktów partnerskich.
Dziś łączymy nasze tradycje z nowoczesnością. Pozostając wiernymi wypracowanym standardom, dążymy do ciągłego rozwoju. Jesteśmy otwarci na nowe technologie i innowacyjne rozwiązania. Nie stoimy w miejscu. Dotrzymujemy kroku zmieniającemu się światu, pomagając w czynieniu go bardziej higienicznym, a tym samym zdrowszym i bezpieczniejszym.
Pracujemy dla ludzi

Jesteśmy dużą firmą. Importerem, dystrybutorem, producentem. Ale przede wszystkim jesteśmy zespołem ludzi. I dla ludzi dostarczamy nasze rozwiązania. Człowiek zawsze był, jest  i będzie dla nas najważniejszy. Dlatego dbamy o doskonały poziom komunikacji, rzetelność, uczciwość, szacunek oraz wsłuchiwanie się w potrzeby klienta i wychodzenie im naprzeciw.

Cały świat w jednym miejscu

Szukamy i testujemy. Jeździmy po całym niemal świecie, by nawiązywać współpracę z najlepszymi producentami. Nie uznajemy ograniczeń przestrzennych. Tam, gdzie wiemy, że warto dotrzeć, docieramy. A gdy wracamy, dla naszych klientów mamy kolejny wybitny produkt, lub innowacyjne rozwiązanie.

Wiemy dokąd zmierzamy

Znamy swój cel i do niego konsekwentnie dążymy. Ciężko pracujemy, bo to daje nam poczucie satysfakcji. Naszym drogowskazem jest międzynarodowy sukces. I nieustające zadowolenie klienta. Uważamy, że to najlepszy kierunek!