Pady Podłogowe Fibratesco

Firma Fibratesco produkująca Pady Podłogowe została założona w roku 1969 we Włoszech. W roku 1970 uruchomiono produkcję w nowo powstałym zakładzie w Tribiano. Od roku 1980 Fibratesco zaczęło produkować materiały ścierne do użytku przemysłowego.

W latach 70 dzięki współpracy z Amerykańską firmą Norton zostają wprowadzone zmiany technologiczne które pozwoliły firmie Fibratesco stać się jednym z najlepszych producentów materiałów ściernych na świecie.

Firma Fibratesco jest skoncentrowana na produkcji padów najlepszej jakości co przekłada się bezpośrednio na satysfakcję i zadowolenie klienta. Przez lata firma dostosowując i usprawniając technologię procesu produkcji dopasowała się do potrzeb zmian zachodzących w branży pielęgnacji podłóg, jednocześnie wyznaczając jej nowe standardy.

W tym momencie Fibratesco wysyła swoje produkty do setek klientów na całym świecie. Odbiorcy z branży przemysłowej jak i handlowej znajdują się w Europie, Afryce, dalekim wschodzie jak i Ameryce Południowej.

Produkty podzielone są na 3 segmenty:

 • Range 4
 • Range 5
 • Range 6

Segmenty między sobą różnią się grubością oraz gęstością padów.

 • Pady Fibratesco linia 6

  Pady Fibratesco linia 6

  Pady Fibratesco linia 6

  Wysokiej jakości pady podłogowe Włoskiej firmy Fibratesco linia 6. Range 6 padów podłogowych o różnych wielkościach do wielu powierzchni i zastosowań.
 • Pady Fibratesco linia 4

  Pady Fibratesco linia 4

  Pady Fibratesco linia 4

  Wysokiej jakości pady podłogowe Włoskiej firmy Fibratesco linia 4. Range 4 padów podłogowych o różnych wielkościach do wielu powierzchni i zastosowań.
 • Pady Fibratesco linia 5

  Pady Fibratesco linia 5

  Pady Fibratesco linia 5

  Wysokiej jakości pady podłogowe Włoskiej firmy Fibratesco linia 5. Range 5 padów podłogowych o różnych wielkościach do wielu powierzchni i zastosowań.
 • Fibratesco Pady ręczne

  Fibratesco Pady ręczne

  Fibratesco Pady ręczne

  Wysokiej jakości pady ręczne Włoskiej firmy Fibratesco. Pady ręczne o różnych wielkościach do wielu powierzchni i zastosowań.