Chemia Profesjonalna Blue & Green

Firma Blue & Green posiada najszerszą ofertę rynkową oraz wieloletnie doświadczenie w rozwoju, produkcji i sprzedaży skutecznych środków czyszczących, które rozprowadzane są na terenie całej Europy. Siedziba znajduje się w Szwecji, ale firmę reprezentują również biura sprzedaży w Danii i Norwegii. Poza tym firma posiada rozległą sieć opartą na punktach sprzedaży prowadzonej przez dealerów w wielu krajach Europy.

Blue & Green ściśle współpracuje z klientami którzy pomagają opracować, przetestować i wprowadzić na rynek wiele nowych produktów.

Nowe produkty są tworzone z poszanowaniem środowiska i gospodarki, ale także z naciskiem na wydajność i jakość produktów.

Firma posiada własne laboratorium i zakład produkcyjny w Landskronie w południowej Szwecji. To tam testowane są wszystkie produkty, aby upewnić się, że są one skuteczne, ale zarazem bezpieczne dla pracowników, którzy muszą korzystać z produktów w ich codziennym życiu zawodowym. Współpraca z marką Blue & Green jest kompleksowa. Dostarcza nie tylko chemikalia, ale również szkolenia i wsparcie dla klientów w zakresie korzystania z dostępnych rozwiązań. B&G posiada zasoby, wiedzę i doświadczenie, aby rozwijać i dostosowywać koncepcje, które odpowiadają potrzebom klientów.

Certyfikaty:
                                 

Wyświetlanie 1–12 z 15 wyników