Diamentowe Pady Twister

Diamentowe Pady Twister to rewolucyjny produkt do codziennego czyszczenia posadzek każdego rodzaju. Niezliczone, mikroskopijne diamentowe opiłki jednocześnie czyszczą i polerują posadzkę – bez konieczności stosowania żadnych środków chemicznych. Do czyszczenia Padami Twister wystarczy tylko woda!

To prosta, ekonomiczna i przyjazna dla środowiska metoda profesjonalnego czyszczenia, która daje olśniewające rezultaty na każdej nawierzchni.

Do tej pory w czyszczeniu posadzek chodziło tylko o jedno – wyczyszczenie posadzki. Firma Twister zadbała o to aby przy okazji codziennego czyszczenia posadzka była także polerowana co sprawia, że nie musimy przeprowadzać okresowej konserwacji podłóg.

Dzięki zastosowaniu padów marki Twister zyskujemy:

  • Większe zadowolenie klientów
  • Oszczędność pieniędzy
  • Nie zanieczyszczamy środowiska
  • Zapewniamy bardziej bezpieczne otoczenie

Przede wszystkim Twister pomaga osiągnięciu wszystkich powyższych celów każdego dnia, bez dodatkowych nakładów pracy – i przy mniejszych kosztach.

Przygotowaliśmy specjalny kalkulator który pomoże określić oszczędności jakie możemy otrzymać zamieniając metody tradycyjne na czyszczenie za pomocą padów Twister:

Jak obsługiwać kalkulator oszczędności: Poradnik Kalkulator Oszczędności

Link do pobrania kalkulatora oszczędności: Kalkulator Oszczędności Tabelka – POBIERZ

Jeżeli potrzebujesz informacji, który pad będzie idealny do Twoich potrzeb skorzystaj z naszego poradnika:

Twister poradnik użytkownika

Poprzez polerowanie posadzki na poziomie mikroskopijnym pad Twister mechanicznie utwardza powierzchnię, zapewniając jej większą odporność na zabrudzenia i ścieranie. Dlatego pad Twister, w przeciwieństwie do tradycyjnych metod, zapewnia trwałe rezultaty. Czystość i połysk utrzymują się przez długi czas, redukując lub nawet eliminując konieczność wykonywania okresowej konserwacji.

Broszura informacyjna Pady Twister

 Pady Twister dzielimy na:

  • Segment Retail (do miejsc o dużym natężeniu ruchu)
  • Segment Standard (uniwersalne)
  • Segment Special (do zadań specjalnych, szlifowanie i stripowanie posadzek)

Wyświetlanie wszystkich 11 wyników