Blog

Otwarcie Orde Outlet – wyprzedaż produktów w niższych cenach

W lipcu Orde otwiera sprzedaż za pośrednictwem serwisu Allegro, w którym dotychczasowi i nowi klienci będą mogli trafić na przecenione produkty z asortymentu oferowanego przez firmę. Poznaj nasz OUTLET i korzyści, po które możesz sięgnąć Ty, Twoja firma i Twoi klienci!  Dlaczego Orde Outlet? Sam pomysł na stworzenie outletu, w którym będzie można otrzymać produkty w niższej cenie, powstał z uwagi na dostępność pojedynczych produktów – zostały one wycofane ze sprzedaży ze względu chociażby na zakończoną współpracę z dostawcą, uszkodzonych lub nierotujących towarów, wyprzedaży linii .

Zamgławiacz ULV – skuteczna dezynfekcja dla najbardziej wymagających

Zamgławianie to bezpieczna i łatwo dostępna metoda dezynfekcji, która dziś wykorzystywana jest nie tylko w szpitalach, przestrzeniach użyteczności publicznej, pojazdach czy przestrzeniach biurowych, lecz również w użyciu prywatnym ze względu na swoją skuteczność. Poznaj niezawodną metodę dezynfekcji! Czym jest i jak działa zamgławiacz? Urządzenie rozpryskuje roztwór w postaci mgiełki o kropli wielkości od 5 do 50 mikronów na dezynfekowaną powierzchnię. Pozwala to na oprysk w precyzyjny sposób, dzięki czemu przeprowadzenie dezynfekcji możliwe jest w bardzo krótkim czasie. W .

Czyszczenie parą – czym jest i na czym polega?

Jakie możliwości dają parownice? Z racji tego, że sucha para posiada wyższą temperaturę niż wrzenie cieczy przy określonym ciśnieniu (podgrzewana w wytwornicy pary woda osiągająca około 180°C, a w czasie wylotu z dyszy waha się już w granicach 80-120°C), wykorzystywana jest ona do czyszczenia i dezynfekcji zarówno w przemyśle, jak w użytku domowym. Sam proces czyszczenia gorącą parą polega na skierowaniu strumienia na zabrudzoną powierzchnię – wówczas para o wysokiej temperaturze emulguje tłuszcze, rozpuszcza .

Nowość od TTS System – profesjonalny zestaw Uni Junior do mycia podłóg dla każdego

Czy istnieje producent, który potrafi zaproponować produkt do mycia powierzchni, wsłuchując się jednocześnie w potrzeby konsumentów? Konkurencyjny dla obecnych rozwiązań na rynku, takich jak chociażby Vileda, nowy zestawy od firmy TTS do użytku profesjonalnego to zdecydowanie rozwiązanie na miarę branżowych nagród. Poznaj Uni Junior!   Kilka słów o nowości marki TTS Zestaw Uni Junior składa się z mopa płaskiego z mikrofibry 35 cm, stelaża Uni Junior 35 cm oraz 14 l wiadra z odciskaczem w różnych wariantach .

Podsumowanie nowości roku 2020 w Orde – produkty firmy Moermann

W roku 2020 pojawiło się w ofercie Orde kilka nowości, które zaczęły cieszyć się uznaniem wśród kupujących. Wśród nich na stałe zagościły produkty firmy Moerman, takie jak pady do granitu, odkurzacze, kije teleskopowe czy w końcu ozonatory, o których dziś głównie postaramy się na blogu powiedzieć więcej!   Ozonatory – niezawodne generatory czystego powietrza Aby wygrać walkę z zanieczyszczonym powietrzem czy nieprzyjemnymi zapachami zarówno w domu, jak i większych przestrzeniach biurowych czy restauracyjnych, warto .

Skuteczne mycie okien – niezawodny sprzęt marki Moermann

Skuteczne mycie okien – niezawodny sprzęt marki Moermann   Mycie witryn sklepowych, okien domów wystawowych czy biurowców jest bardzo wymagające i czasochłonne. Musi być też dokładne i bezpieczne. W dzisiejszym artykule dowiesz się, jak dzięki sprzętowi i akcesoriom Moerman można usprawnić i uprzyjemnić pracę.   Akcesoria, które ułatwiają życie   Ekstremalne mycie okien? Choć może się to wydawać niewykonalne, to jednak decydując się na profesjonalny sprzęt do czyszczenia okien, mamy tę gwarancję, że nawet .

Mop idealny – czym się kierować przy jego wyborze?

Bez tego narzędzia wiele osób nie wyobraża sobie mycia podłóg i trudno się z nimi nie zgodzić. Pierwsze prototypy mopa powstały już ponad 500 lat temu – jak wyglądała ta droga i dokąd prowadzą wszelkie unowocześnienia? Jakie rozwiązania są dzisiaj najskuteczniejsze? O tym w dzisiejszym artykule!     Od bawełnianego sznurka do mikrofibry  Wiele z nas może kojarzyć fascynującą postać Amerykanki z filmu „Joy” – Joy Mangano, która w 1956 r. wynalazła samowyżymającego się .

Zapach to korzyści – aromamarketing w Orde

Klienci pozostają dłużej w pomieszczeniu, w którym unosi się przyjemny zapach. Marketing zapachowy jest elementem marketingu sensorycznego, który zajmuje się aromatyzowaniem miejsc, takich jak biura, budynki użyteczności publicznej, galerie handlowe, kluby fitness, gabinety stomatologiczne, kliniki, salony kosmetyczne, banki, hotele czy restauracje. Z badań przeprowadzonych na zlecenie Premium Scenting (w Polsce Aroma Corp) spółki Rentokil Initial wynika, że 84% badanych chętniej kupuje i jest skłonnych wydać nawet 15% więcej pieniędzy niż planują, a aż 90% .

Efekty czyszczenia podłóg padem diamentowym

Za pomocą padów diamentowych, posadzka nie dość, że zostaje wyczyszczona, wygładzona, to jeszcze wypolerowana, zyskując efekt lustra. W tym artykule dowiesz się, jakie efekty uzyskamy dzięki zastosowaniu padów na różnych rodzajach posadzek Diament wśród rozwiązań dedykowanych czyszczeniu posadzek.   Zanim o efektach, na początku wyjaśnimy, czym są pady diamentowe oraz czym się charakteryzują. Pad to krążek wykonany z polipropylenu, który zamiennie ze szczotką montowany jest do szorowarki lub urządzenia szorująco-zbierającego i przeznaczony jest do .

Santoemma Nikita kluczem do sukcesu w branży piorącej

Prowadzisz firmę sprzątającą lub zastanawiasz się, czy ta maszyna jest dla Ciebie? Poznaj naszą perspektywę! Inwestycja w firmę Nic tak nie cieszy jak zaufanie i zadowolenie klientów oraz fakt, że dzięki oferowanym przez nas rozwiązaniom inne marki mogą się rozwijać. Tak było w tym przypadku – właściciel Damart, Dawid Bałasz, zdecydował się na zakup maszyny od producenta Santoemma i tym samym jego firma stała się pierwszą certyfikowaną w Polsce firmą świadczącą usługi piorące maszyną .