Blog

Dobre praktyki w Orde – społeczna odpowiedzialność biznesu

W prowadzonych przez nas działaniach CSR szczególnie dbamy o przestrzeganie praw człowieka oraz praw pracowniczych. W Orde pojęcie work-life balance jest nadzwyczaj ważne. Zależy nam na zapewnieniu najwyższych standardów pracy, aktywnym dbaniu o ochronę środowiska oraz promowaniu postawy odpowiedzialności ekologicznej. Jak to robimy?   Firma, którą tworzą ludzie   Działalność firmy obejmuje obecnie szerokie spektrum zastosowania działań CSR-owych, które staramy się nieustannie poszerzać. Pragniemy również stale zgłębiać wiedzę w tym zakresie. W ramach dbania .

Sensamist w recepcji

Wybierając aromatyzer do recepcji, należy zwrócić szczególną uwagę na jego wydajność, wielkość powierzchni, w której ma się on znaleźć, pojemność zbiornika i poziom hałasu urządzenia. Nie należy również zapominać o rodzaju zapachu – w końcu to on odgrywa pierwszoplanową rolę, oddziałując na osoby goszczące w biurach, hotelach, gabinetach, a także placówkach prywatnych i państwowych. Firma Sensamist oferuje aromatyzery, które zmienią jakość powietrza, odpowiednio je nawilżając i nadając mu zachwycający zapach, co się przekłada na .

Sensamist w biurze

Atmosfera w pracy jest bardzo ważna, a często ma na nią wpływ… sam zapach. Odpowiednio dobrany zapewnia szereg korzyści zarówno dla pracowników, jak i osób odwiedzających dane miejsce. Oprócz podstawowych funkcji jakie pełni aromatyzer (niwelowanie nieprzyjemnych zapachów, dawanie uczucia czystości i świeżości powietrza), dzięki idealnemu dopasowaniu zapewnia osobom spędzającym tam czas przyjemne odczucia zapachowe, a tym samym przyjemną, przyjazną atmosferę, podnosi komfort pracy pracowników oraz zwiększa ich efektywność, wpływając na motywację i samopoczucie. Zapach .
Sharon-Brush od Santoemma

Sharon-Brush od Santoemma – optymalne czyszczenie wykładzin i posadzek

Nowoczesna konstrukcja i wysoka jakość, które zapewniają wysoką skuteczność czyszczenia – tak w jednym zdaniu można określić niejeden produkt marki Santoemma, włoskiego renomowanego producenta zaopatrującego branżę utrzymania czystości w najwyższej klasy rozwiązania. Założona w Mediolanie firma oferuje profesjonalne maszyny czyszczące od 1980 roku. Nietrudno się więc domyślić, iż wychodzące na rynek produkty są stale udoskonalane właśnie po to, by były skutecznymi i trwałymi narzędziami do pracy. Kilka słów o produkcie Sharon-Brush to urządzenie z obrotową .
czyszczenie, środki czyszczące

Ecocaps – rewolucja w codziennym czyszczeniu

Z roku na rok w branży utrzymania czystości pojawiają się coraz lepiej przemyślane rozwiązania. Możemy wybierać spośród zaawansowanych produktów renomowanych marek jak TTS, czy STI, a także inwestować w sprawdzone środki czyszczące. Do grona najlepszych producentów dostępnych w naszym sklepie dołącza marka Sutter Professional, która wprowadza na rynek innowacyjny produkt Ecocaps – ekologiczne saszetki z detergentem. Ekologiczne saszetki Ecocaps – wszechstronność zastosowań Czy istnieje detergent dbający o środowisko, rozpuszczający się w wodzie, a jednocześnie .
Orde mopy TPS

Mopy marki TTS – idealne dla każdej powierzchni

Włoska firma Tecno Trolley System (TTS) to obecny na rynku od 1987 roku producent ręcznych urządzeń czyszczących. Produkty TTS są wykonane z najwyższej jakości ekologicznych materiałów i cechują się ergonomicznością oraz wytrzymałością. Dziś przyjrzymy się różnym rodzajom mopów oferowanych przez włoskiego lidera sektora utrzymania czystości. Materiały i stelaże do mopów TTS W ofercie TTS można znaleźć między innymi pięć rodzajów stelaży do mopów, które nie dość, że zapewniają wygodę użytkowania, to jeszcze sprawdzają się .
Usuwanie graffiti z budynków za pomocą środków marki Blue and Green

Usuwanie graffiti z budynków za pomocą środków marki Blue and Green

Elewacje budynków są narażone na różnego rodzaju zabrudzenia, głównie ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne. O fasady należy dbać regularnie, w końcu mają one wpływ na wizerunek obiektu. Co oznacza owa regularność? W zależności od konkretnego rodzaju elewacji, rodzaju zabrudzenia, położenia budynku (przy ruchliwej ulicy bądź w spokojnej okolicy), pory roku, należy podjąć odpowiednie kroki, czyli takie metody, środki i narzędzia, które dobierzemy dzięki szczegółowej obserwacji i wiedzy – swojej bądź specjalisty. Czyszczenie i .
orde czyszczenie

Wózki Magic reklamują Twoją firmę!

Już od jakiegoś czasu w naszej ofercie można znaleźć innowacyjne wózki Magic marki TTS, na których możliwe jest też umieszczenie reklamy swojej firmy. Taka forma promocji przynosi wiele korzyści, o czym mówimy w dzisiejszym tekście! Wózki Magic – czym właściwie są? Wózki są przede wszystkim wielofunkcyjnym urządzeniem do utrzymania czystości. Zapewniają komfort pracy i jej ergonomiczność. Higieniczne panele starannie oddzielają sekcję recyklingu od sekcji z akcesoriami do utrzymania czystości. Produkty te są niezwykle łatwe .
Autorska linia produktów Orde

Autorska linia produktów Orde

Dla wszystkich zainteresowanych rozwojem marki Orde mamy dobrą wiadomość – jak wielu naszych klientów zauważyło, w asortymencie sklepu znajdują się produkty sygnowane logo marki Orde. Dziś pragniemy je przedstawić.   Co wyróżnia produkty marki Orde? Nasza wysokiej jakości chemia czyszcząca jest produkowana w Szwecji i gwarantuje doskonałe efekty. W Orde poszukujemy najskuteczniejszych rozwiązań, które ułatwią życie wielu przedsiębiorcom, a także osobom prywatnym. Nasze produkty, ma wyróżniać wysoka jakość, a przede wszystkim – skuteczność. W .

Wiosna z parownicami STI

Firma STI to włoski producent parownic, którego asortyment cieszy się uznaniem na całym świecie. W 2019 r. marka celebruje dziesięciolecie swojego istnienia – okazję do świętowania zawdzięcza szerokiemu, bo ponad dwudziestoletniemu doświadczeniu rodziny Passuello, w opracowywaniu produktów wykorzystujących działanie pary. Tworząc nowe produkty, STI skupia się na najnowocześniejszych rozwiązaniach i nie idzie na kompromisy w kwestii jakości – to dzięki temu o firmie jest głośno nie tylko na Starym Kontynencie. Asortyment marki wytwarzany jest .