Blog

Usuwanie graffiti z budynków za pomocą środków marki Blue and Green

Usuwanie graffiti z budynków za pomocą środków marki Blue and Green

Elewacje budynków są narażone na różnego rodzaju zabrudzenia, głównie ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne. O fasady należy dbać regularnie, w końcu mają one wpływ na wizerunek obiektu. Co oznacza owa regularność? W zależności od konkretnego rodzaju elewacji, rodzaju zabrudzenia, położenia budynku (przy ruchliwej ulicy bądź w spokojnej okolicy), pory roku, należy podjąć odpowiednie kroki, czyli takie metody, środki i narzędzia, które dobierzemy dzięki szczegółowej obserwacji i wiedzy – swojej bądź specjalisty. Czyszczenie i .
orde czyszczenie

Wózki Magic reklamują Twoją firmę!

Już od jakiegoś czasu w naszej ofercie można znaleźć innowacyjne wózki Magic marki TTS, na których możliwe jest też umieszczenie reklamy swojej firmy. Taka forma promocji przynosi wiele korzyści, o czym mówimy w dzisiejszym tekście! Wózki Magic – czym właściwie są? Wózki są przede wszystkim wielofunkcyjnym urządzeniem do utrzymania czystości. Zapewniają komfort pracy i jej ergonomiczność. Higieniczne panele starannie oddzielają sekcję recyklingu od sekcji z akcesoriami do utrzymania czystości. Produkty te są niezwykle łatwe .
Autorska linia produktów Orde

Autorska linia produktów Orde

Dla wszystkich zainteresowanych rozwojem marki Orde mamy dobrą wiadomość – jak wielu naszych klientów zauważyło, w asortymencie sklepu znajdują się produkty sygnowane logo marki Orde. Dziś pragniemy je przedstawić.   Co wyróżnia produkty marki Orde? Nasza wysokiej jakości chemia czyszcząca jest produkowana w Szwecji i gwarantuje doskonałe efekty. W Orde poszukujemy najskuteczniejszych rozwiązań, które ułatwią życie wielu przedsiębiorcom, a także osobom prywatnym. Nasze produkty, ma wyróżniać wysoka jakość, a przede wszystkim – skuteczność. W .

Wiosna z parownicami STI

Firma STI to włoski producent parownic, którego asortyment cieszy się uznaniem na całym świecie. W 2019 r. marka celebruje dziesięciolecie swojego istnienia – okazję do świętowania zawdzięcza szerokiemu, bo ponad dwudziestoletniemu doświadczeniu rodziny Passuello, w opracowywaniu produktów wykorzystujących działanie pary. Tworząc nowe produkty, STI skupia się na najnowocześniejszych rozwiązaniach i nie idzie na kompromisy w kwestii jakości – to dzięki temu o firmie jest głośno nie tylko na Starym Kontynencie. Asortyment marki wytwarzany jest .
Targi Gastro

Targi Gastro Hotel 06-08.03.2019 Kołobrzeg

Orde na Targach Gastro Hotel! Jesteśmy firmą, która z przyjemnością bierze udział w wysmakowanych wydarzeniach branżowych. Choć sami regularnie organizujemy Orde Open Days, to można nas spotkać nie tylko w Szczecinie. Kolejna okazja nadarzy się wkrótce, bo już od 6 do 8 marca będziemy gościć w Kołobrzegu na cieszących się dużym uznaniem Targach Gastro Hotel!   Orde wspiera wymagające branże Z branżą gastronomiczną i hotelarską jesteśmy związani od lat, służąc radą i oferując niezbędny .

Wesołych Świąt

    Szanowni Partnerzy marki Orde! Życzymy Wam, aby w te Święta stały się rzeczy magiczne. Wyjątkowych, rodzinnych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia, a w nowym roku samych szczęśliwych chwil i ambitnych planów. Mamy nadzieję, że także w 2019 roku będziecie towarzyszyć marce Orde, jak z resztą robicie to od niemal 20 lat!  Z okazji dwudziestolecia firmy możecie spodziewać się kolejnych wydarzeń z serii OOD, naszej obecności na targach branżowych, a także premier nowych .

Wózki kompaktowe Nickita – jakość bez kompromisów

Włoska marka TTS świętuje w tym roku 30-lecie powstania, po raz kolejny udowadniając, że coraz mocniej stawia na wysoką jakość rozwiązań i rozwój. Dostępne w niemal 80 krajach produkty stanowią najlepszą reklamę firmy, która w swoim portfolio oferuje ponad 3000 produktów, które od lat wnoszą nową jakość do branży utrzymania czystości. Poznaj najnowsze rozwiązanie włoskiego producenta! Nowy wymiar czystości Utrzymanie czystości w miejscu pracy zazwyczaj stanowi wyzwanie – zwłaszcza wtedy, gdy chodzi o ergonomię .

Odczaruj urok z wózkami Magic!

O skutecznych środkach czystości w zakładach pracy, gastronomii, hotelarstwie i miejscach publicznych praktycznie się nie mówi. Mało która osoba z zewnątrz zwraca uwagę na nazwy środków czy sprzętów, dzięki którym pomieszczenia są olśniewająco czyste, jednak czystości się oczekuje i wymaga. Do kogo zatem kierujemy nasz tekst? Do wszystkich, którzy chcą poznać wielofunkcyjne, a zarazem skuteczne narzędzia, a nawet je przetestować! Wózki Magic – czystość na medal! Wózki Magic to nic innego jak narzędzia zapewniające .
Orde-Packa-Bi-lap

Packa Bi-Lap – i kurz nie ma szans!

Firmę TTS nasi klienci znają nie od dziś – jest obecna na rynku od 1988 r. i znana na całym świecie. Stwierdzenie, że jest to jeden z globalnych liderów w branży utrzymania czystości nie będzie przesadą, bowiem w asortymencie tego przedsiębiorstwa można znaleźć ponad 3000 produktów, które są dostępne w niemal 80 krajach. Liczby te mogą robić wrażenie, TTS jednak nie osiada na laurach, regularnie poszerzając swoją ofertę – jednym z ostatnich rozwiązań jest .

Spryskiwacze SprayWash – nowy wymiar czystości

Różne branże wykorzystują różne techniki czyszczenia, aby osiągnąć nieskazitelną czystość. Na szczególną uwagę zasługuje rewolucyjne rozwiązanie, jakim jest SprayWash. Czysto, czyściej, SprayWash! Oto system, który został specjalnie zaprojektowany z myślą o wyzwaniach, jakie niesie ze sobą utrzymanie czystości w takich obiektach, jak pola kempingowe, szpitale, pensjonaty, kuchnie przemysłowe, stajnie, prysznice czy stacje weterynaryjne. Podłączane do bieżącej wody urządzenie działa z dedykowanymi tabletkami, które mają szereg zastosowań. Niezależnie od potrzeb, SprayWash może doskonale dezynfekować, czyścić .