Blog

czyszczenie, środki czyszczące

Ecocaps – rewolucja w codziennym czyszczeniu

Z roku na rok w branży utrzymania czystości pojawiają się coraz lepiej przemyślane rozwiązania. Możemy wybierać spośród zaawansowanych produktów renomowanych marek jak TTS, czy STI, a także inwestować w sprawdzone środki czyszczące. Do grona najlepszych producentów dostępnych w naszym sklepie dołącza marka Sutter Professional, która wprowadza na rynek innowacyjny produkt Ecocaps – ekologiczne saszetki z detergentem. Ekologiczne saszetki Ecocaps – wszechstronność zastosowań Czy istnieje detergent dbający o środowisko, rozpuszczający się w wodzie, a jednocześnie .
Orde mopy TPS

Mopy marki TTS – idealne dla każdej powierzchni

Włoska firma Tecno Trolley System (TTS) to obecny na rynku od 1987 roku producent ręcznych urządzeń czyszczących. Produkty TTS są wykonane z najwyższej jakości ekologicznych materiałów i cechują się ergonomicznością oraz wytrzymałością. Dziś przyjrzymy się różnym rodzajom mopów oferowanych przez włoskiego lidera sektora utrzymania czystości. Materiały i stelaże do mopów TTS W ofercie TTS można znaleźć między innymi pięć rodzajów stelaży do mopów, które nie dość, że zapewniają wygodę użytkowania, to jeszcze sprawdzają się .
Usuwanie graffiti z budynków za pomocą środków marki Blue and Green

Usuwanie graffiti z budynków za pomocą środków marki Blue and Green

Elewacje budynków są narażone na różnego rodzaju zabrudzenia, głównie ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne. O fasady należy dbać regularnie, w końcu mają one wpływ na wizerunek obiektu. Co oznacza owa regularność? W zależności od konkretnego rodzaju elewacji, rodzaju zabrudzenia, położenia budynku (przy ruchliwej ulicy bądź w spokojnej okolicy), pory roku, należy podjąć odpowiednie kroki, czyli takie metody, środki i narzędzia, które dobierzemy dzięki szczegółowej obserwacji i wiedzy – swojej bądź specjalisty. Czyszczenie i .
orde czyszczenie

Wózki Magic reklamują Twoją firmę!

Już od jakiegoś czasu w naszej ofercie można znaleźć innowacyjne wózki Magic marki TTS, na których możliwe jest też umieszczenie reklamy swojej firmy. Taka forma promocji przynosi wiele korzyści, o czym mówimy w dzisiejszym tekście! Wózki Magic – czym właściwie są? Wózki są przede wszystkim wielofunkcyjnym urządzeniem do utrzymania czystości. Zapewniają komfort pracy i jej ergonomiczność. Higieniczne panele starannie oddzielają sekcję recyklingu od sekcji z akcesoriami do utrzymania czystości. Produkty te są niezwykle łatwe .
Autorska linia produktów Orde

Autorska linia produktów Orde

Dla wszystkich zainteresowanych rozwojem marki Orde mamy dobrą wiadomość – jak wielu naszych klientów zauważyło, w asortymencie sklepu znajdują się produkty sygnowane logo marki Orde. Dziś pragniemy je przedstawić.   Co wyróżnia produkty marki Orde? Nasza wysokiej jakości chemia czyszcząca jest produkowana w Szwecji i gwarantuje doskonałe efekty. W Orde poszukujemy najskuteczniejszych rozwiązań, które ułatwią życie wielu przedsiębiorcom, a także osobom prywatnym. Nasze produkty, ma wyróżniać wysoka jakość, a przede wszystkim – skuteczność. W .

Wiosna z parownicami STI

Firma STI to włoski producent parownic, którego asortyment cieszy się uznaniem na całym świecie. W 2019 r. marka celebruje dziesięciolecie swojego istnienia – okazję do świętowania zawdzięcza szerokiemu, bo ponad dwudziestoletniemu doświadczeniu rodziny Passuello, w opracowywaniu produktów wykorzystujących działanie pary. Tworząc nowe produkty, STI skupia się na najnowocześniejszych rozwiązaniach i nie idzie na kompromisy w kwestii jakości – to dzięki temu o firmie jest głośno nie tylko na Starym Kontynencie. Asortyment marki wytwarzany jest .
Targi Gastro

Targi Gastro Hotel 06-08.03.2019 Kołobrzeg

Orde na Targach Gastro Hotel! Jesteśmy firmą, która z przyjemnością bierze udział w wysmakowanych wydarzeniach branżowych. Choć sami regularnie organizujemy Orde Open Days, to można nas spotkać nie tylko w Szczecinie. Kolejna okazja nadarzy się wkrótce, bo już od 6 do 8 marca będziemy gościć w Kołobrzegu na cieszących się dużym uznaniem Targach Gastro Hotel!   Orde wspiera wymagające branże Z branżą gastronomiczną i hotelarską jesteśmy związani od lat, służąc radą i oferując niezbędny .

Wesołych Świąt

    Szanowni Partnerzy marki Orde! Życzymy Wam, aby w te Święta stały się rzeczy magiczne. Wyjątkowych, rodzinnych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia, a w nowym roku samych szczęśliwych chwil i ambitnych planów. Mamy nadzieję, że także w 2019 roku będziecie towarzyszyć marce Orde, jak z resztą robicie to od niemal 20 lat!  Z okazji dwudziestolecia firmy możecie spodziewać się kolejnych wydarzeń z serii OOD, naszej obecności na targach branżowych, a także premier nowych .

Wózki kompaktowe Nickita – jakość bez kompromisów

Włoska marka TTS świętuje w tym roku 30-lecie powstania, po raz kolejny udowadniając, że coraz mocniej stawia na wysoką jakość rozwiązań i rozwój. Dostępne w niemal 80 krajach produkty stanowią najlepszą reklamę firmy, która w swoim portfolio oferuje ponad 3000 produktów, które od lat wnoszą nową jakość do branży utrzymania czystości. Poznaj najnowsze rozwiązanie włoskiego producenta! Nowy wymiar czystości Utrzymanie czystości w miejscu pracy zazwyczaj stanowi wyzwanie – zwłaszcza wtedy, gdy chodzi o ergonomię .

Odczaruj urok z wózkami Magic!

O skutecznych środkach czystości w zakładach pracy, gastronomii, hotelarstwie i miejscach publicznych praktycznie się nie mówi. Mało która osoba z zewnątrz zwraca uwagę na nazwy środków czy sprzętów, dzięki którym pomieszczenia są olśniewająco czyste, jednak czystości się oczekuje i wymaga. Do kogo zatem kierujemy nasz tekst? Do wszystkich, którzy chcą poznać wielofunkcyjne, a zarazem skuteczne narzędzia, a nawet je przetestować! Wózki Magic – czystość na medal! Wózki Magic to nic innego jak narzędzia zapewniające .