Nowość od TTS System – profesjonalny zestaw Uni Junior do mycia podłóg dla każdego

Czy istnieje producent, który potrafi zaproponować produkt do mycia powierzchni, wsłuchując się jednocześnie w potrzeby konsumentów? Konkurencyjny dla obecnych rozwiązań na rynku, takich jak chociażby Vileda, nowy zestawy od firmy TTS do użytku profesjonalnego to zdecydowanie rozwiązanie na miarę branżowych nagród. Poznaj Uni Junior!

»Zobacz katalog on-line producenta«

Kilka słów o nowości marki TTS

Zestaw Uni Junior składa się z mopa płaskiego z mikrofibry 35 cm, stelaża Uni Junior 35 cm oraz 14 l wiadra z odciskaczem w różnych wariantach kolorystycznych. Wszechstronny system Uni Junior z wkładem z mikrofibry idealny jest do półprofesjonalnego czyszczenia powierzchni poziomych i pionowych, a samo mycie jest szybkie i łatwe. Co więcej?

 

Podczas użytkowania zbędne jest zginanie stelaża, przez co zestaw cechuje się wygodą. Tak samo sprawa się ma w przypadku użycia mopa, który zwalnia się ze stelaża bez konieczności dotykania ręką brudnych włókien. Kto by przeszedł obojętnie obok takiego rozwiązania?

Sam system jest poręczny, a dostępne ułatwienie otwierania zapewnia szybką konfigurację – mop montujemy do ramy jednym ruchem i możemy cieszyć się stabilnym mocowaniem na czas użytkowania. Lekkość systemu zapewnia dobry kontakt z podłożem, bez zbędnego wysiłku. Dzięki systemowi, który zapobiega przemakaniu podłoża czy poślizgowi, podłoga po umyciu ma odpowiednią wilgotność, a sama mikrofibra przenika do mikroporów podłoża, zbierając brud i ponad 95% bakterii – jest to rewolucyjne rozwiązanie na tle istniejących już na rynku produktów. Dzięki dużej powierzchni czyszczącej i możliwości dotarcia do narożników oraz czyszczenia pod meblami, dzięki Uni Junior zaoszczędzimy czas i dokładnie wyczyścimy zabrudzone powierzchnie. Zestaw jest kompatybilny również z każdym kijem bez gwintu o średnicy od 18 do 23 mm.

 

Podsumowując zestaw Uni Junior zapewnia maksymalną higienę pracy i efektywność czyszczenia, gwarantując:

  • Brak kontaktu z zabrudzeniami.
  • Szybki i prosty montaż mopa do kija.
  • Wsparcie właściwej postawy ciała.
  • Brak mokrej i śliskiej powierzchni poprzez właściwe nawilżenie mopa.
  • Optymalną wagę używanych akcesoriów.

 

Zestaw znajdziesz w naszej sieci sprzedaży – poznaj jego zalety na żywo!

 

Autor wpisu Paweł Kwiatkowski

Przedsiębiorca z wieloletnim doświadczeniem w realizacji autorskich projektów biznesowych. Nieprzerwanie pracuje nad tworzeniem nowych rozwiązań w zakresie zarządzania zasobami organizacji.

Poszukuje wartości stanowiących przewagę konkurencyjną w biznesie. Testuje i tworzy nowe produkty oraz środowiska przedsiębiorcze oparte na działaniach integracyjnych.

Właściciel marki Orde oraz Anioł biznesu. Czuje się częścią rosnącej zmiany w świecie startupów. Od kilku lat realizuje się jako mentor dla startupów i doradza strategicznie przedsiębiorcom. Zainwestował w marki, które rozwijają się dzięki jego wsparciu. Pomógł: Austerii, PurleyShow, Neeko oraz VCS.

Jest otwarty na wszelkie wyzwania, twierdzi, że nowe cele dają mu energię do działania i siłę tworzenia.

Absolwent Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu, kierunek zarządzanie; specjalność MBA. Laureat I nagrody w XIV edycji Konkursu na najlepsze  prace dyplomowe w kategorii Magister. Beneficjent stypendium naukowego Rektora, dwukrotnie wpisany do Złotej Księgi Absolwentów ZPSB.

Pasjonat dzieł sztuki. Jak sam mówi: jest to dla niego główne źródło inspiracji do tworzenia – również w świecie biznesu. Interesuje się psychologią oraz pogłębianiem samoświadomości.