Podsumowanie nowości roku 2020 w Orde – produkty firmy Moermann

W roku 2020 pojawiło się w ofercie Orde kilka nowości, które zaczęły cieszyć się uznaniem wśród kupujących. Wśród nich na stałe zagościły produkty firmy Moerman, takie jak pady do granitu, odkurzacze, kije teleskopowe czy w końcu ozonatory, o których dziś głównie postaramy się na blogu powiedzieć więcej!

Ozonatory – niezawodne generatory czystego powietrza

Aby wygrać walkę z zanieczyszczonym powietrzem czy nieprzyjemnymi zapachami zarówno w domu, jak i większych przestrzeniach biurowych czy restauracyjnych, warto postawić na ozonatory – zwłaszcza w czasie, kiedy jakość powietrza w sezonie grzewczym jest znacznie odbiega od bezpiecznych norm. Ozonatory, inaczej nazywane generatorami ozonu czy oczyszczaczami powietrza, dostępne są w poręcznych wersjach do domów czy samochodów, a dostępne w Orde ozonatory przemysłowe cechują się większą mocą i wydajnością i nadają się do większych przestrzeni, np. hali produkcyjnych. Wśród nich można wyróżnić: 

Ozonator OREO10SST generator o wydajności 10 g/h i wydajności wentylatora (m3/h): 115. Urządzenie ważące 2,5 kg i o wymiarach 160 × 265 × 270 mm posiada napięcie (V) t: 220/240 i częstotliwość (Hz): 50/60. Ozonator wyposażony jest również w regulator czasowy, dzięki czemu możliwe jest dopasowanie czasu działania urządzenia do naszych preferencji i zapotrzebowania, w zależności od odświeżanego pomieszczenia. Ozonator EO10WH – generator o wydajności g/h: 10 i wydajności wentylatora (m3/h): 115. Urządzenie ważące 2,5 kg i o wymiarach 160 × 265 × 270 mm posiada napięcie (V) t: 220/240 i częstotliwość (Hz): 50/60. Nie jest ono wyposażone w regulator czasowy, dlatego niezbędne jest ręczne włączanie i wyłączanie.

Szerokie zastosowanie ozonatorów Moermann

Oprócz oczyszczania i odświeżania powietrza w pomieszczeniach domowych, biurowych czy przemysłowych, usuwania bakterii i wirusów, pleśni, grzybów oraz nieprzyjemnych zapachów, ozonatory można również wykorzystać do odgrzybiania klimatyzacji, a także wnętrza samochodu. Są one również przydatne podczas pozbywania się dymu papierosowego czy innych przykrych zapachów, ozonowania butów czy jedzenia, aby przedłużyć przydatność jego spożycia oraz w celu sterylizacji, dezynfekcji zabawek i sterylizacji urządzeń (pralek, lodówek, zmywarek itp.).

Redukcja Kątowa Dr. Angle

Adapter, który pasuje do wszystkich uchwytów teleskopowych Moermana i posiada szeroki zakres kątów: od -50° do +105° to być może to, czego szukasz! Został on zaprojektowany w taki sposób, aby dostać się do trudno dostępnych miejsc, a regulacja kąta była niezwykle łatwa i szybka. Co więcej, produkt wyposażony jest w nowy przycisk łatwego zwalniania, co znacznie przyspiesza wymianę narzędzi. Brzmi zachęcająco? A i owszem! Jeśli chcesz zamocować zmywak do okien lub zbierak do okien (ściągaczkę gumową) pod dowolnym kątem i zależy Ci na wyczyszczeniu okien na wysokości wystających rantów, gzymsów czy parapetów, to już wiesz, w co warto zainwestować!

 

Kij teleskopowy CARBONATOR 5 M

Składający się z czterech modułów z funkcją regulacji jego długości do 5 metrów w dowolnym dla użytkownika położeniu, kij teleskopowy Carbonator firmy Moermann robi wrażenie i co najważniejsze, jest idealny do wszelkiego rodzaju profesjonalnych prac ręcznych aż do pierwszych pięter! Jest on niezwykle lekki, krótki (1,4 m w pozycji złożonej), wytrzymały na uderzenia, a przy tym łatwy w użyciu wewnątrz i na zewnątrz. Sam uchwyt jest przyjazny w dotyku, został pokryty materiałem antypoślizgowym i jest dopasowany do dłoni, dzięki czemu kij można stabilnie trzymać jedną ręką. Jeśli zależy Ci na stworzeniu najlepszego narzędzia do perfekcyjnego mycia okien, połącz Carbonator z Dr. Angle z produktami Excelerator 2.0, F * LIQ i Liquidator 2.0. Od teraz Twoja praca może być dużo wydajniejsza i łatwiejsza, powodzenia!

 

Uchwyt na akcesoria DRYWALKER FLEX BASIC

 

Przy tym uchwycie żaden inny nie ma szans! Wykonany z odpornych na ścieranie i lekkich materiałów produkt wyposażony jest w łatwy system blokowania suwaka i pasuje do większości ściągaczek oraz aplikatorów na rynku. Jest on prosty w montażu i lekki – waży zaledwie 470 gr / 16,5 oz. Całość dopełniają walory estetyczne – zaprojektowany w kolorze czarno-niebieskim produkt spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów, a przy tym jest solidny.

 

Powyższe rozwiązania to nie tylko narzędzia pracy zapewniające ergonomię, to przede wszystkim sprawdzone urządzenia, które polecamy my i nasi klienci. W 2021 r. życzymy i sobie i Wam rozwiązań, które spełnią Wasze oczekiwania, wprowadzając najwyższą jakość!

 

 

Autor wpisu Paweł Kwiatkowski

Przedsiębiorca z wieloletnim doświadczeniem w realizacji autorskich projektów biznesowych. Nieprzerwanie pracuje nad tworzeniem nowych rozwiązań w zakresie zarządzania zasobami organizacji.

Poszukuje wartości stanowiących przewagę konkurencyjną w biznesie. Testuje i tworzy nowe produkty oraz środowiska przedsiębiorcze oparte na działaniach integracyjnych.

Właściciel marki Orde oraz Anioł biznesu. Czuje się częścią rosnącej zmiany w świecie startupów. Od kilku lat realizuje się jako mentor dla startupów i doradza strategicznie przedsiębiorcom. Zainwestował w marki, które rozwijają się dzięki jego wsparciu. Pomógł: Austerii, PurleyShow, Neeko oraz VCS.

Jest otwarty na wszelkie wyzwania, twierdzi, że nowe cele dają mu energię do działania i siłę tworzenia.

Absolwent Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu, kierunek zarządzanie; specjalność MBA. Laureat I nagrody w XIV edycji Konkursu na najlepsze  prace dyplomowe w kategorii Magister. Beneficjent stypendium naukowego Rektora, dwukrotnie wpisany do Złotej Księgi Absolwentów ZPSB.

Pasjonat dzieł sztuki. Jak sam mówi: jest to dla niego główne źródło inspiracji do tworzenia – również w świecie biznesu. Interesuje się psychologią oraz pogłębianiem samoświadomości.