Packa Clean Glass

Rewolucja w czyszczeniu płaskich powierzchni

Płytki na ścianach, lustra, okna, czy blaty – wszystkie powierzchnie płaskie, szczególnie te wielkoformatowe, bywają irytujące podczas mycia. Trzymana w ręku ściereczka czy papierowy ręcznik lubią się podwijać, czy wyślizgiwać z rąk. W efekcie praca jest uciążliwa i wymaga nie lada wysiłku, by każdy fragment powierzchni umyć dokładnie. Na szczęście na rynku jest już packa CLEAN GLASS.

packa clean glass

 

Niewielki produkt, ogromne możliwości

Każdy kto stawia czoła zabrudzonym szybom, lustrom czy powierzchniom ze stali nierdzewnej, wie doskonale, że jest to zadanie wymagające precyzji i cierpliwości. Bardzo często czyszczona powierzchnia nie wygląda tak, jakbyśmy chcieli i każde niedokładne dociśnięcie materiału powoduje, że pojawiają się kolejne smugi. Efekt? Stracony czas, rosnąca frustracja i niezadowolenie. Z pomocą przychodzi packa Clean Glass, dzięki której czyszczenie powierzchni płaskich stanie się szybsze, wygodniejsze i prostsze!

Niezależnie od tego, jak duża powierzchnia jest do wyczyszczenia, łatwy w użyciu produkt pozwoli Ci dotrzeć z łatwością i precyzją do każdego zabrudzonego miejsca. Wszystko to dzięki dwóm zapinanym na rzepy paskom, utrzymującym materiał w tym samym miejscu, nawet wtedy gdy powierzchnia czyszczona jest wielokrotnie i pod różnym kątem.

Clean Glass – wiele zalet w jednym produkcie

Czas jest bezcenny, zwłaszcza wtedy, gdy w grę wchodzi czyszczenie dużych powierzchni. Packa Clean Glass nie wykona pracy za Ciebie, jednak pomoże Ci zaoszczędzić cenne minuty. Jak to możliwe? Została skonstruowana w taki sposób, by nie pozostawiać śladów odcięcia na czyszczonej powierzchni. Oznacza to koniec mycia ogromnych witryn sklepowych lub szklanych blatów, na których roztargniony klient pozostawił odcisk dłoni. Kilka sekund czyszczenia zamiast kilkunastu minut? Tak, z Clean Glass to możliwe!

Kolejnym atutem packi jest efektywność. Dzięki równomiernemu dociśnięciu materiału do czyszczonej powierzchni, precyzyjnie zmyjesz wszelkie zabrudzenia. Doskonały efekt przyciągnie zarówno spojrzenia klientów, jak i konkurencji.

Packa Clean Glass to urządzenie wielozadaniowe – doskonale poradzi sobie z powierzchniami szklanymi, blatami ze stali nierdzewnej czy płytkami. Dla powierzchni błyszczących i przeszkleń został stworzony szary wkład z mikrofibry, który przed użyciem należy zwilżyć, ponieważ tylko wtedy można uzyskać pożądany efekt. Inne powierzchnie należy czyścić, wykorzystując mokry wkład z mikrofibry w kolorze niebieskim.

Różne branże, jedno rozwiązanie

Ze względu na swoje wszechstronne zastosowanie, packa powszechnie wykorzystywana jest w firmach sprzątających, szkołach, biurach, szpitalach czy domach. Jej wydajność i skuteczność przyciągają coraz więcej osób zainteresowanych usprawnieniem swojej codziennej pracy. Proste rozwiązania są najlepsze, dlatego Clean Glass to idealny wybór dla tych, którzy poszukują innowacji w niewygórowanej cenie.

Powiązane produkty z tym artykułem:

 

Autor wpisu Paweł Kwiatkowski

Przedsiębiorca z wieloletnim doświadczeniem w realizacji autorskich projektów biznesowych. Nieprzerwanie pracuje nad tworzeniem nowych rozwiązań w zakresie zarządzania zasobami organizacji.

Poszukuje wartości stanowiących przewagę konkurencyjną w biznesie. Testuje i tworzy nowe produkty oraz środowiska przedsiębiorcze oparte na działaniach integracyjnych.

Właściciel marki Orde oraz Anioł biznesu. Czuje się częścią rosnącej zmiany w świecie startupów. Od kilku lat realizuje się jako mentor dla startupów i doradza strategicznie przedsiębiorcom. Zainwestował w marki, które rozwijają się dzięki jego wsparciu. Pomógł: Austerii, PurleyShow, Neeko oraz VCS.

Jest otwarty na wszelkie wyzwania, twierdzi, że nowe cele dają mu energię do działania i siłę tworzenia.

Absolwent Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu, kierunek zarządzanie; specjalność MBA. Laureat I nagrody w XIV edycji Konkursu na najlepsze  prace dyplomowe w kategorii Magister. Beneficjent stypendium naukowego Rektora, dwukrotnie wpisany do Złotej Księgi Absolwentów ZPSB.

Pasjonat dzieł sztuki. Jak sam mówi: jest to dla niego główne źródło inspiracji do tworzenia – również w świecie biznesu. Interesuje się psychologią oraz pogłębianiem samoświadomości.