Zamgławiacz ULV – skuteczna dezynfekcja dla najbardziej wymagających

Zamgławianie to bezpieczna i łatwo dostępna metoda dezynfekcji, która dziś wykorzystywana jest nie tylko w szpitalach, przestrzeniach użyteczności publicznej, pojazdach czy przestrzeniach biurowych, lecz również w użyciu prywatnym ze względu na swoją skuteczność. Poznaj niezawodną metodę dezynfekcji!

Czym jest i jak działa zamgławiacz?

Urządzenie rozpryskuje roztwór w postaci mgiełki o kropli wielkości od 5 do 50 mikronów na dezynfekowaną powierzchnię. Pozwala to na oprysk w precyzyjny sposób, dzięki czemu przeprowadzenie dezynfekcji możliwe jest w bardzo krótkim czasie.

W Orde posiadamy zarówno wersję kablową urządzenia, jak i zasilaną bateriami, a do tego szeroki zakres profesjonalnej chemii współpracującej z prezentowanym zamgławiaczem. Dowiedz się więcej o najskuteczniejszych zamgławiaczach!

Zamgławiacz X-POWER ULF F16B – gdzie go stosować? W jakim miejscu sprawdzi się najlepiej?

 

Prezentowany produkt to profesjonalne urządzenie służące do wytwarzania mgiełki dezynfekującej. Znajduje on obszerne zastosowanie w dezynfekcji pomieszczeń biurowych, sal szpitalnych, specjalistycznego sprzętu medycznego, a także pomieszczeń hotelowych.

 

Zamgławiacz może służyć jako opryskiwacz w małych szklarniach w użytku codziennym, oczywiście przy zastosowaniu odzieży ochronnej, w tym maseczek i środków ochrony wzroku. Jest to również doskonałe urządzenie do nawilżania suchego powietrza w pomieszczeniach w upalne dni.

 

Opcjonalnie wykorzystywany jest także jako urządzenie schładzające, generujące mgiełkę wodną w przejściowych namiotach w trakcie intensywnych upałów – znajduje on zastosowanie przy placach zabaw dla dzieci, wykorzystywany jest też podczas imprez masowych, jak również w parkach rozrywki.

Szereg korzyści dezynfekowania zamgławiaczem

Zamgławiacz X Power jest niezwykle lekki i poręczny, ma dobre właściwości rozpylające, o zakresie wyrzutu mgiełki z substancją dezynfekującą to od 6 do 8 metrów. Posiada również regulowany zakres intensywności rozpylanego środka. Co więcej, wbudowany regulator ustawiania wielkości cząsteczek w zakresie od 5 do 50 mikronów sprawia, że prezentowany zamgławiacz jest w stanie wytworzyć mgiełkę dużo gęstszą niż w przypadku tradycyjnych opryskiwaczy.

 

Powyższa metoda dezynfekcji znacznie skraca czas czyszczenia, a rozpylony środek dezynfekcyjny w połączeniu z wodą dociera w każdy zakamarek, skutecznie eliminując bakterie i drobnoustroje.

Oferowany produkt może służyć jako urządzenie do szybkiego usuwania nieprzyjemnych zapachów, a wytwarzana para w postaci mgiełki zawarta w ultralekkich kroplach jest tak zwiewna, iż swobodnie unosi się w powietrzu.

Czym wyróżnia się Zamgławiacz X-POWER ULF F16B?

Urządzenie oszczędza do 50% zużycia roztworu w porównaniu z tradycyjnym zamgławiaczem i osiąga maksymalne pokrycie do dezynfekcji w dużych i trudno dostępnych miejscach. Jego szacowany czas pracy na pełnym naładowaniu akumulatora to 30 min. ciągłej pracy. Na dodatek na bocznej ściance zamgławiacza umiejscowione jest czytelne wskazanie poziomu płynu dezynfekującego, co pozwala na kontrolowanie stanu roztworu.


Kilka danych technicznych urządzenia: 

Źródło zasilania: akumulator

Zasięg wydobywania mgły: 6,5 m / 8,5 m

Pojemność zbiornika: 1200 ml

Wbudowany regulator wielkości cząsteczek pary zakres od 5 do 50 mikronów

Regulowana dysza wytwarzająca krople o średniej wielkości poniżej 50 mikronów

Regulacja mocy do 350 W

Silnik 2-biegowy o mocy 350 W.

Waga urządzenia 2,1 kg

Ładowarka DC 26 V

Bateria/ Akumulator w zestawie

Certyfikat CE

 

Paweł Kwiatkowski

Autor wpisu Paweł Kwiatkowski

Przedsiębiorca z doświadczeniem w branży utrzymania czystości. Nieprzerwanie poszukuje nowych rozwiązań, testuje i tworzy grupy produktowe dla profesjonalnego utrzymania czystości. Właściciel marki Orde.