Wózki Magic reklamują Twoją firmę!

Już od jakiegoś czasu w naszej ofercie można znaleźć innowacyjne wózki Magic marki TTS, na których możliwe jest też umieszczenie reklamy swojej firmy. Taka forma promocji przynosi wiele korzyści, o czym mówimy w dzisiejszym tekście!

Wózki Magic – czym właściwie są?

Wózki są przede wszystkim wielofunkcyjnym urządzeniem do utrzymania czystości. Zapewniają komfort pracy i jej ergonomiczność. Higieniczne panele starannie oddzielają sekcję recyklingu od sekcji z akcesoriami do utrzymania czystości. Produkty te są niezwykle łatwe w obsłudze oraz lekkie, dzięki czemu operator nie męczy się w trakcie pracy.

Zainstalowane gumowe koła o średnicy 125 mm i ergonomiczny uchwyt czynią wózek cichym oraz łatwym w manewrowaniu, co jest szczególnie istotne podczas sprzątania trudno dostępnych miejsc. Linia Magic składa się z kompaktowych produktów, które można dowolnie modyfikować, dodając do nich kolejne moduły. Cecha ta jest szczególnie istotna podczas pracy w zatłoczonych centrach handlowych, wąskich korytarzach i niewielkich biurach.

W ofercie producenta znajduje się kilka typów wózków: Magic Line, Magic Gray, Magic System, Magic Hotel, Magic Art, Mini Magic oraz Magic Compact.

 

Co wyróżnia wózki Magic?

Wykonany z polipropylenu panel jest lekki i ergonomiczny, co znacznie ułatwia utrzymanie czystości i zapewnia łatwy dostęp do wszystkich potrzebnych akcesoriów. Wózki dobrze się prezentują, a na dodatek można na nich umieścić reklamę, która będzie pasować do wizerunku marki. Dzięki kolorowym nadrukom, można promować dowolne produkty czy logo marki, co wpływa na rozpoznawalność i widoczność firmy.

 

Tak wygląda magia!

Największym zaskoczeniem może być fakt, że projekt wózka można wykonać samodzielnie. Wystarczy skorzystać z naszego konfiguratora i stworzyć krok po kroku wózek swoich marzeń. Aplikacja znajduje się pod następującym adresem: http://share.ttsystem.com/configurator/, udostępniając dwie główne opcje nadruku:

  • nadruk etykietowy – sam nadruk jest wykonywany niezwykle szybko. Projekt jest nanoszony na odporną na różne czynniki atmosferyczne etykietę, którą są oklejane ścianki i drzwi wózka. Najlepiej sprawdza się przy małej liczbie wózków.
  • nadruk wtryskowy – cechuje go krótki okres oczekiwania na realizację, jednak jego przygotowanie wymaga nieco więcej czasu niż naniesienie nadruku etykietowego. Nadruk wykonywany jest metodą wtryskową, co oznacza, że jest on osadzany bezpośrednio na ściankach i drzwiach wózka podczas produkcji. Projekt jest odporny na ścieranie, zadrapania i działanie substancji chemicznych.

 

Do stworzenia wizualizacji bądź też nadruku niezbędne jest dostarczenie logo firmy w pliku wektorowym.

 

Paweł Kwiatkowski

Autor wpisu Paweł Kwiatkowski

Przedsiębiorca z doświadczeniem w branży utrzymania czystości. Nieprzerwanie poszukuje nowych rozwiązań, testuje i tworzy grupy produktowe dla profesjonalnego utrzymania czystości. Właściciel marki Orde.