Wózki kompaktowe Nickita – jakość bez kompromisów

Włoska marka TTS świętuje w tym roku 30-lecie powstania, po raz kolejny udowadniając, że coraz mocniej stawia na wysoką jakość rozwiązań i rozwój. Dostępne w niemal 80 krajach produkty stanowią najlepszą reklamę firmy, która w swoim portfolio oferuje ponad 3000 produktów, które od lat wnoszą nową jakość do branży utrzymania czystości. Poznaj najnowsze rozwiązanie włoskiego producenta!

Nowy wymiar czystości

Utrzymanie czystości w miejscu pracy zazwyczaj stanowi wyzwanie – zwłaszcza wtedy, gdy chodzi o ergonomię rozwiązań. Marka TTS opracowała serię kompaktowych wózków do sprzątania, które cechuje cały wachlarz praktycznych rozwiązań. Dzięki intensywnej pracy włoskich projektantów codzienne sprzątanie zarówno mniejszych, jak i większych powierzchni przestanie nastręczać trudności.

Wózek kompaktowy Nickita – zaawansowane rozwiązania
Już na pierwszy rzut oka seria wózków kompaktowych Nickita jest zaprojektowana wyjątkowo schludnie i stylowo – marka TTS od lat udowadnia, że innowacyjność może iść w parze z oryginalnym wykończeniem. Warto jednak zaznaczyć, że prawdziwy urok tych produktów przejawia się w wyjątkowych rozwiązaniach, które obejmują:

  • elastyczny i ergonomiczny uchwyt,
  • poręczną kuwetę na akcesoria,
  • wygodny haczyk na narzędzia,
  • kompatybilność ze wszystkimi wyciskarkami,
  • wiadra kodowane kolorami,
  • wyżej umieszczoną wyciskarkę, która nie obciąża kręgosłupa,
  • łatwość użytkowania i magazynowania,
  • wykonanie z przetworzonego plastiku (PSV), który nadaje się do recyklingu,
  • Konstrukcja wózka zapewnia oszczędności (sprawna logistyka, oszczędność surowców).

Wszechstronność rozwiązań

Wózek kompaktowy z serii Nickita to profesjonalne wykonanie i stylowy wygląd, które sprawdzą się w trakcie wykonywania codziennych porządków. Praktyczne rozwiązania idą tu w parze z troską o dobre samopoczucie użytkownika – lekkie i kompaktowe wykonanie, a także wyższe umieszczenie wyciskarki sprawiają, że plecy są odciążone. Oto rozwiązanie, którego nie może zabraknąć tam, gdzie nieskazitelna czystość liczy się najbardziej!

Paweł Kwiatkowski

Autor wpisu Paweł Kwiatkowski

Przedsiębiorca z doświadczeniem w branży utrzymania czystości. Nieprzerwanie poszukuje nowych rozwiązań, testuje i tworzy grupy produktowe dla profesjonalnego utrzymania czystości. Właściciel marki Orde.