Wiosna z parownicami STI

Firma STI to włoski producent parownic, którego asortyment cieszy się uznaniem na całym świecie. W 2019 r. marka celebruje dziesięciolecie swojego istnienia – okazję do świętowania zawdzięcza szerokiemu, bo ponad dwudziestoletniemu doświadczeniu rodziny Passuello, w opracowywaniu produktów wykorzystujących działanie pary. Tworząc nowe produkty, STI skupia się na najnowocześniejszych rozwiązaniach i nie idzie na kompromisy w kwestii jakości – to dzięki temu o firmie jest głośno nie tylko na Starym Kontynencie. Asortyment marki wytwarzany jest we Włoszech, a wszelkie materiały wykorzystywane do jego produkcji są również nabywane na rynku lokalnym.

Czyszczenie parą nie ma sobie równych!

Parownice i odkurzacze parowe to urządzenia, po które sięga coraz więcej osób – stosując je zarówno w warunkach domowych, jak wykorzystując do celów profesjonalnych. Czemu zawdzięczają rosnącą popularność?

  • Ekonomia – czyszczenie parą to niewątpliwie najtańszy sposób czyszczenia, jaki aktualnie jest dostępny na rynku. Praca z wydajnymi urządzeniami parowymi wyklucza stosowanie dodatkowych detergentów, co z kolei przekłada się na optymalizację kosztów czyszczenia.
  • Wszechstronność – parownice mogą być stosowane na dowolnej powierzchni i w niemal każdej branży. Z tego typu urządzeń korzysta przemysł spożywczy, mechaniczny, opieka zdrowotna, gastronomia, hotele, a nawet transport publiczny. Możliwości zastosowania produktów marki STI są szerokie – od czyszczenia szkła po odtłuszczanie płyt kuchennych, a nawet prasowanie.
  • Dezynfekcja – wysoka temperatura pary doskonale się sprawdza podczas dezynfekcji i sterylizacji powierzchni, skutecznie usuwając pasożyty, zarazki, mikroorganizmy czy bakterie. Skuteczne działanie zapobiega również rozprzestrzenianiu się alergii i chorób – same urządzenia, dzięki wykorzystaniu wody, nie podrażniają skóry i są przyjazne dla osób zmagających się z alergiami.
  • Ekologia – parownice firmy STI to produkty przyjazne środowisku. Składają się na to niskie zużycie wody i efektywne działanie bez użycia detergentów. Produkty są z powodzeniem wykorzystywane zarówno w warunkach domowych, jak i profesjonalnych, zastępując z powodzeniem wiele urządzeń.

Ze względu na zróżnicowane potrzeby osób wykorzystujących urządzenia parowe do sprzątania, marka STI podzieliła swój asortyment na dwie linie: domową i profesjonalną. Dzięki temu użytkownicy mogą dobrać optymalny sprzęt do danych warunków.

Parownica – jak właściwie działa?

Urządzenia parowe jednocześnie czyszczą, dezynfekują i usuwają z powierzchni nieprzyjemne zapachy. Sam proces czyszczenia parowego polega na podgrzaniu wody do określonej temperatury, a następnie uwolnieniu jej z urządzenia.

Warto zaznaczyć, że istnieją dwa rodzaje pary:

  • mokra – woda jest w niej obecna w stanie ciekłym, przybierając postać mikrokropli.
  • sucha – w tym rodzaju pary mikrokrople nie występują wcale lub występują w niewielkiej ilości.

Produkty tworzone przez markę STI wykorzystują moc suchej pary, jednak niektóre modele korzystają również z pary mokrej.

Parownice STI – włoska jakość

Znalezienie uniwersalnego urządzenia, które zastępuje inne stanowi duże wyzwanie, niezależnie od tego czy mowa o produktach wykorzystywanych w domu, czy o tych, które znajdują zastosowanie w przemyśle. Marka STI zdobywa zaufanie klientów na całym świecie, ponieważ jej rozwiązania nie tylko są przemyślanie i przetestowane, lecz również mogą być wykorzystywane w różnych warunkach. Producent nie zapomina również o takich kwestiach jak ekologia i optymalizacja kosztów, które idą w parze z doskonałą jakością. Oto produkty, które zmieniają oblicze sprzątania!

Paweł Kwiatkowski

Autor wpisu Paweł Kwiatkowski

Przedsiębiorca z doświadczeniem w branży utrzymania czystości. Nieprzerwanie poszukuje nowych rozwiązań, testuje i tworzy grupy produktowe dla profesjonalnego utrzymania czystości. Właściciel marki Orde.