Targi Gastro Hotel 06-08.03.2019 Kołobrzeg

Orde na Targach Gastro Hotel!

Jesteśmy firmą, która z przyjemnością bierze udział w wysmakowanych wydarzeniach branżowych. Choć sami regularnie organizujemy Orde Open Days, to można nas spotkać nie tylko w Szczecinie. Kolejna okazja nadarzy się wkrótce, bo już od 6 do 8 marca będziemy gościć w Kołobrzegu na cieszących się dużym uznaniem Targach Gastro Hotel!

 

Orde wspiera wymagające branże

Z branżą gastronomiczną i hotelarską jesteśmy związani od lat, służąc radą i oferując niezbędny asortyment czołowym polskim restauracjom, cukierniom, producentom żywności, a także właścicielom hoteli, pensjonatów i gospodarstw agroturystycznych. Choć współpraca z tego typu firmami stanowi wyzwanie, to satysfakcja płynąca z udanych realizacji sprawia, że nie wyobrażamy sobie codziennej pracy bez kontaktów biznesowych zarówno z rodzimymi restauratorami, jak i osobami prowadzącymi przytulne ośrodki wypoczynkowe.

 

 

Targi Gastro Hotel a wyzwania branży

Znane i cenione w środowisku branżowym Targi Gastro Hotel stanowią nie tylko okazję do zaprezentowania najnowszych trendów obecnych w cenionych i wymagających branżach, lecz również dają możliwość adresowania potrzeb osób silnie z nimi związanych. Tegoroczne targi w Kołobrzegu będą nie tylko nadawać ton kulinarnym wizjom polskich kucharzy czy cukierników – między wysmakowanymi pokazami nie zabraknie również miejsca dla spotkań, nawiązywania kontaktów biznesowych czy wymiany doświadczeń. Choć nazwa wydarzenia może kojarzyć się z konkretnymi branżami, to jest ono otwarte tak naprawdę na potrzeby różnych sektorów. Od lat przybywają tu osoby zarządzające hotelami, kasynami, restauracjami, spa, pensjonatami, barami, hurtowniami, stołówkami szkolnymi, piekarniami, przedszkolami, szpitalami, firmami cateringowymi czy pracowniami projektowymi. Mówiąc krótko, drzwi dla każdego stoją otworem i warto z tej okazji skorzystać!

 

Na co między innymi mogą liczyć uczestnicy wydarzenia?

  • Szkolenie z zakresu zwiększenia świadomości ekologicznej w eksploatacji obiektów gastronomicznych
  • Szkolenie z zakresu segmentacji rynku turystycznego
  • Szkolenie z zakresu systemów energetycznych dla branży hotelarskiej

 

To tylko kilka z tematów prelekcji i szkoleń, w których będą brać udział goście z całego kraju. Całe wydarzenie zostanie okraszone wykwintnymi pokazami kulinarnymi!

 

Spotkaj zespół Orde!

Wśród znanych i cenionych przez opisywane wyżej branże firm nie zabraknie miejsca również dla nas! W środę (6 marca) i czwartek (7 marca) będzie można porozmawiać z zespołem Orde przy naszym stanowisku w godzinach od 10:00 do 17:00. W piątek będziemy do dyspozycji gości w godzinach od 10:00 do 15:00. Co zaprezentujemy podczas tegorocznych Targów Gastro Hotel?

  • Szeroki asortyment środków czyszczących
  • Akcesoria i sprzęt ułatwiające utrzymanie czystości
  • Zapoznamy gości z ofertą naszych zagranicznych partnerów
  • Przedstawimy pełną serię środków czyszczących naszej autorskiej marki
  • Będziemy służyć dobrą radą i latami doświadczenia

 

Wszystkich uczestników Targów Gastro Hotel serdecznie zapraszamy na nasze stoisko. Do zobaczenia w hali Milenium!

Zachęcamy do zapoznania się z pełnym programem wydarzenia.

Paweł Kwiatkowski

Autor wpisu Paweł Kwiatkowski

Przedsiębiorca z doświadczeniem w branży utrzymania czystości. Nieprzerwanie poszukuje nowych rozwiązań, testuje i tworzy grupy produktowe dla profesjonalnego utrzymania czystości. Właściciel marki Orde.