Live Chat
Czatuj bezpośrednio z konsultantem w celu natychmiastowej odpowiedzi na pytania. Okno czatu znajdziesz na dole strony po prawej stronie.
Kontakt Email
Dotrzyj do nas przez kontakt e-mail o każdej porze dnia i nocy. Zrobimy co w naszej mocy, by odpowiedzieć jak najszybciej!

biuro@orde.pl

Dzwoń do nas
Zadzwoń do nas bezpośrednio, by uzyskać dodatkową pomoc.
+48 662 077 199

Cztery rodzaje dezynfekcji w czasach pandemii

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy cykl, którego jeszcze w Orde nie było – serię szkoleń zatytułowanych Nowe możliwości branży czystości – poznaj je bez wychodzenia z domu.

 

Zapisując się na nasze wydarzenie, otrzymasz dostęp do darmowego szkolenia przeprowadzanego w formie online. Spotkania odbywają się cyklicznie i są prowadzone w czasie rzeczywistym, dzięki czemu każdy uczestnik ma możliwość zadawania pytań prowadzącemu i konsultacji wszelkich wątpliwości na bieżąco.

 

W najbliższych miesiącach powtórzymy to szkolenie
Prowadzący: Paweł Skwierawski (kierownik ds. klientów kluczowych Orde)

Zapisz się na szkolenie on-line

Zapisz się na szkolenie on line

Podnoszenie kwalifikacji

Szkolenie prowadzi ekspert

Przyjemna atmosfera szkolenia

Do kogo skierowane jest szkolenie?

 

Do udziału w serii spotkań realizowanych cyklicznie zapraszamy szczególnie osoby z sektora HoReCa, pracowników zakładów przemysłowych oraz wszystkich chcących poznać nowe możliwości wykorzystania produktów przeznaczonych do dezynfekcji oraz oczyszczania miejsc szczególnie zagrożonych obecnością wirusów i bakterii.

 

Wykłady i prezentacje produktów będą odbywać się wyłącznie za pośrednictwem clickmeeting.com. Liczba miejsc jest ograniczona, serdecznie zachęcamy do zapisów!

Program szczegółowy szkolenia: Metody dezynfekcji

Opis warsztatu:

Jeżeli chcesz poznać odpowiednio dobrane do miejsc stosowania metody dezynfekcji, tak aby były efektywne i bezpieczne, to szkolenie jest właśnie dla Ciebie!

Na warsztacie dowiesz się m.in.:

1. Jak prawidłowo dezynfekować powierzchnie i jaki rodzaj dezynfekcji zastosować w hotelu, restauracji, szkole czy miejscu publicznym?

2. Kiedy użyć parownicy, a kiedy zamgławiacza od ozonatora?

3. Jakich błędów nie popełniać podczas dezynfekowania powierzchni?

Jak uzyskać dostęp do warsztatów online?

 

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na tej stronie. Po przesłaniu zgłoszenia uczestnik otrzymuje w wiadomości mailowej link do platformy, za pośrednictwem której będzie miał on możliwość uczestnictwa w szkoleniu online.

Zapisz się na nasze szkolenie i zdobądź nową wiedzę na temat dezynfekcji oraz nowoczesnego czyszczenia powierzchni i przestrzeni.

Szkól się za darmo!

 

Na szkoleniu poznasz techniki ozonowania, dezynfekcji za pomocą pary czy zamgławiacza, zyskasz nie tylko umiejętność dobierania odpowiedniej metody dezynfekcji do własnych potrzeb, ale również się dowiesz jak poprawnie i skutecznie dezynfekować powierzchnie.

Zapisz się na szkolenie on-line

Zapisz się na szkolenie on line

 

Czerp wiedzę z Orde i wdrażaj najlepsze rozwiązania!