Skuteczne mycie okien – niezawodny sprzęt marki Moermann

Skuteczne mycie okien – niezawodny sprzęt marki Moermann

 

Mycie witryn sklepowych, okien domów wystawowych czy biurowców jest bardzo wymagające i czasochłonne. Musi być też dokładne i bezpieczne. W dzisiejszym artykule dowiesz się, jak dzięki sprzętowi i akcesoriom Moerman można usprawnić i uprzyjemnić pracę.

 

Akcesoria, które ułatwiają życie

 

Ekstremalne mycie okien? Choć może się to wydawać niewykonalne, to jednak decydując się na profesjonalny sprzęt do czyszczenia okien, mamy tę gwarancję, że nawet najtrudniejsze miejsca można z łatwością wyczyścić. W Orde staramy się zapewnić odpowiedni sprzęt nawet do ekstremalnie trudnych zadań, dzięki którym usprawniamy pracę w każdej branży.

 

Komfortowe i błyskawiczne mycie okien

 

W asortymencie Orde znajdziesz sprzęt do zadań specjalnych – nowoczesne rozwiązania, oto kilka z nich:

 

https://orde.pl/produkt/kij-teleskopowy-carbonator-5-m/

 

Wykonany z karbonu i rozkładany aż do 5 metrów kij jest idealny do wszelkiego rodzaju profesjonalnych prac ręcznych, sięgając aż do pierwszych pięter. Jest lekki, krótki, wytrzymały i łatwy w użyciu do użytku w środku pomieszczenia, jak i na zewnątrz. Aby stworzyć najlepsze narzędzie do perfekcyjnego mycia okien i w pełni wykorzystać to innowacyjne narzędzie, Carbonator warto połączyć z produktami Dr.Angle, Excelerator 2.0, F * LIQ i Liquidator 2.0. 

Ważący jedynie 470 g i wykonany z bardzo odpornych na ścieranie oraz lekkich materiałów uchwyt wyposażony jest w łatwy system blokowania suwaka, a także pasuje do większości ściągaczek i aplikatorów na rynku.

Produkt dedykowany jest do użytku profesjonalnego – zapewnia łatwe czyszczenie trudno dostępnych miejsc. Można go obrócić i zablokować w dowolnej pozycji, przekręcając blokadę. Dzięki temu, że posiada on wiele otworów, zwiększa retencję wody. Produkt posiada ergonomiczny uchwyt i można go bezpiecznie przytwierdzać do stożka blokującego na uchwycie przedłużającym.

Asortyment marki Moermann w Orde

 

Poszukując optymalnego zestawu do mycia okien, warto również wyposażyć się w rękawice ochronne, szczypce uniwersalne, torby, wkłady, zmywaki i uchwyty, które znajdziesz na naszej stronie: https://orde.pl/kategoria-produktu/moerman-zbieraki-i-sprzet-do-okien/linia-profesjonalna-moerman/, a które nie zostały wymienione w tym artykule. Rezultaty przekonają każdego, produkty dostępne w sklepie Orde ułatwiają codzienną pracę!

 

Paweł Kwiatkowski

Autor wpisu Paweł Kwiatkowski

Przedsiębiorca z doświadczeniem w branży utrzymania czystości. Nieprzerwanie poszukuje nowych rozwiązań, testuje i tworzy grupy produktowe dla profesjonalnego utrzymania czystości. Właściciel marki Orde.