Sharon-Brush od Santoemma – optymalne czyszczenie wykładzin i posadzek

Nowoczesna konstrukcja i wysoka jakość, które zapewniają wysoką skuteczność czyszczenia – tak w jednym zdaniu można określić niejeden produkt marki Santoemma, włoskiego renomowanego producenta zaopatrującego branżę utrzymania czystości w najwyższej klasy rozwiązania. Założona w Mediolanie firma oferuje profesjonalne maszyny czyszczące od 1980 roku. Nietrudno się więc domyślić, iż wychodzące na rynek produkty są stale udoskonalane właśnie po to, by były skutecznymi i trwałymi narzędziami do pracy.

Kilka słów o produkcie

Sharon-Brush to urządzenie z obrotową szczotką, które zostało zaprojektowane z myślą o profesjonalnym czyszczeniu podłóg i mniejszych wykładzin za pomocą jednego produktu. Aby rozpocząć czyszczenie podłóg twardych zaraz po czyszczeniu dywanów, wystarczy zmienić funkcję czyszczenia, przestawiając w urządzeniu dźwignię. Wysokiej technologii system High-waterlift nie dość, że zapewnia szybkie usuwanie zabrudzeń, to dodatkowo pozwala uzyskać niezwykle krótki czas schnięcia – mniejsze dywany mogą być suche już nawet po godzinie. Producent zapewnia najwyższą jakość swoich rozwiązań, o czym świadczy chociażby fakt, że zainstalowane w urządzeniu rury ze stali nierdzewnej są wytrzymałe i odporne na korodowanie przez cały okres użytkowania. Na tym jednak nie koniec!

W czym tkwi fenomen Sharon-Brush?

System odkurzania Santoemma High-waterlift zapewnia doskonałe usuwanie brudu przy najkrótszym czasie suszenia, a dzięki wmontowanej solidnej, niezawodnej oraz napędzanej przez silnik szczotce obrotowej możliwe jest dokładne i szybkie czyszczenie bardzo zabrudzonych wykładzin, jak i twardych podłóg. Sama szczotka obrotowa posiada automatyczny regulowany nacisk, a jej niewielki rozmiar (29 cm) pozwala na zastosowanie maszyny w trudno dostępnych miejscach – wąskich szczelinach, korytarzach, narożnikach itp. Co więcej, można ją szybko zdemontować, bez konieczności odwracania maszyny.

Dające się szybko rozłączyć dysze spryskiwacza można zdemontować ręcznie, a ich czyszczenie przebiega łatwo, bez konieczności użycia innych narzędzi. Urządzenie może się poruszać po twardych powierzchniach bez potrzeby jego podnoszenia dla zapewnienia właściwej pracy kół. Jednocześnie jest ono lekkie, a duże koła ułatwiają przemieszczanie po schodach. Ponadto aby usunąć uporczywe plamy lub wyczyścić fotele, do urządzenia można przymocować dedykowaną przystawkę NS10PN. Wykonana z aluminium ssawa jest niezniszczalna – jej specjalny profil zapewnia szybsze usuwanie wilgoci z powierzchni, a plastikowy uchwyt, którego wysokość można dostosować do wzrostu operatora, zapobiega ochłodzeniu rąk. Nie inaczej wygląda sprawa z dostosowywaniem idealnej wysokości szczotki obrotowej, którą można dostosować względem rodzaju czyszczonej powierzchni czy stopnia jej zabrudzenia.

Zastosowanie sprzętu

Jako że sprzęt Sharon-Brush jest wytrzymały, a jednocześnie łatwy w użyciu, może być z powodzeniem wynajmowany przez prywatnych użytkowników. Urządzenie jest odpowiednie do użycia w przestrzeniach biurowych, ale także hotelach, restauracjach, kawiarniach, bankach, sklepach, wypożyczalniach, domach, klubach, sklepach z dywanami, pociągach, samolotach, kinach, na promach i statkach, w szpitalach, klubach fitness, szkołach oraz uczelniach.

Czas na pracę, czas na relaks!

Praca z urządzeniem Sharon-Brush jest intuicyjna, wygodna i łatwa. Na korzyść marki Santoemma przemawia również możliwość użycia ich opcjonalnych sprzętów – chociażby modeli ST810, NS270TURBODUST czy zastosowanie w urządzeniu ssawy HERMES-M. Zainwestuj w ergonomię pracy, inwestując w najlepsze na rynku rozwiązania!

 

Paweł Kwiatkowski

Autor wpisu Paweł Kwiatkowski

Przedsiębiorca z doświadczeniem w branży utrzymania czystości. Nieprzerwanie poszukuje nowych rozwiązań, testuje i tworzy grupy produktowe dla profesjonalnego utrzymania czystości. Właściciel marki Orde.