Santoemma Nikita kluczem do sukcesu w branży piorącej

Prowadzisz firmę sprzątającą lub zastanawiasz się, czy ta maszyna jest dla Ciebie? Poznaj naszą perspektywę!

Inwestycja w firmę

Nic tak nie cieszy jak zaufanie i zadowolenie klientów oraz fakt, że dzięki oferowanym przez nas rozwiązaniom inne marki mogą się rozwijać. Tak było w tym przypadku – właściciel Damart, Dawid Bałasz, zdecydował się na zakup maszyny od producenta Santoemma i tym samym jego firma stała się pierwszą certyfikowaną w Polsce firmą świadczącą usługi piorące maszyną Nikita. Dziś firma oferuje szeroki zakres sprzątania – od mieszkań, biur, czyszczenia posadzek, aż po czyszczenie klatek na terenie Łodzi. Dzięki zastosowanym nowoczesnym technikom, najwyższej jakości sprzętom i środkom czystości, a także solidności i umiejętnościom, firma zdobyła również Wyróżnienie Konsumenta 2020 potwierdzone certyfikatem. Z takimi firmami chcemy być identyfikowani i cieszymy się właśnie takimi współpracami, które inwestują w najwyższej klasy rozwiązania, a te zwracają się z nawiązką.

Kilka słów na temat maszyny Santoemma Nikita

Santoemma Nikita to obecnie największa samojeżdżąca maszyna tego producenta z miejscem dla operatora. Urządzenie przeznaczone jest do czyszczenia bardzo dużych powierzchni dywanowych do 1000 m2 na godzinę. Wyposażone w zintegrowany system SMARTKIT i wewnętrzną, szybką ładowarkę (50A-230V) oraz 6 baterii w technologii spiracell (12 V, 75 Ah każda) natryskuje skoncentrowany roztwór, szoruje dwiema naprzemiennie obrotowymi szczotkami, spłukuje i suszy pas dywanu o szerokości 70 cm.

Dzięki dwóm, trzypoziomowym silnikom podciśnienia high waterlift 850 W, Nikita pozostawia dywan prawie całkowicie suchy już po pierwszym czyszczeniu. W zależności od typu dywanu, istnieje też możliwość regulacji ciśnienia głowicy szczotki oraz odkurzacza i czyszczenia niskim ciśnieniem lub czyszczenia dogłębnego. Urządzenie posiada również specjalny system czyszczący „Enkapsulacja”, który polega na przestawieniu dźwigni i użyciu specyficznego środka chemicznego.

Opcjonalna przystawka do powierzchni twardych SQ900N sprawia, że Nikitę można przekształcić w mocną szorowarkę z miejscem dla operatora. Fakt, że Santoemma Nikita to urządzenie samojezdne z dyferencjałem sprawia, że urządzenie jest ono bardziej zwrotne w każdym środowisku.

Najlepsze rozwiązania procentują!

Z maszyną sprzątanie tak wielkich przestrzeni to naprawdę przyjemna czynność – możecie to zweryfikować w rozmowie z ich użytkownikami bądź wziąć udział w prezentacji sprzętu w Orde!

Zapraszamy!

 

Paweł Kwiatkowski

Autor wpisu Paweł Kwiatkowski

Przedsiębiorca z doświadczeniem w branży utrzymania czystości. Nieprzerwanie poszukuje nowych rozwiązań, testuje i tworzy grupy produktowe dla profesjonalnego utrzymania czystości. Właściciel marki Orde.