Live Chat
Czatuj bezpośrednio z konsultantem w celu natychmiastowej odpowiedzi na pytania. Okno czatu znajdziesz na dole strony po prawej stronie.
Kontakt Email
Dotrzyj do nas przez kontakt e-mail o każdej porze dnia i nocy. Zrobimy co w naszej mocy, by odpowiedzieć jak najszybciej!

biuro@orde.pl

Dzwoń do nas
Zadzwoń do nas bezpośrednio, by uzyskać dodatkową pomoc.
+48 662 077 199

Renowacja posadzek betonowych

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy cykl, którego jeszcze w Orde nie było – serię szkoleń zatytułowanych Nowe możliwości branży czystości – poznaj je bez wychodzenia z domu.

 

Zapisując się na nasze wydarzenie, otrzymasz dostęp do darmowego szkolenia przeprowadzanego w formie online. Spotkania odbywają się cyklicznie i są prowadzone w czasie rzeczywistym, dzięki czemu każdy uczestnik ma możliwość zadawania pytań prowadzącemu i konsultacji wszelkich wątpliwości na bieżąco.

 

Data: 19.08.2020
Godzina: 17.00 - 18.00
Prowadzący: Paweł Skwierawski (kierownik ds. klientów kluczowych Orde)

Podnoszenie kwalifikacji

Szkolenie prowadzi ekspert

Przyjemna atmosfera szkolenia

Do kogo skierowane jest szkolenie?

 

Zapraszamy na kolejny warsztat. Czy Twoja posadzka betonowa posiada ślady eksploatacyjne? Jeśli tak, zapisz się na szkolenie online „Renowacja posadzek betonowych”.

Wyjątkowo, wydarzenie nie odbędzie się w murach naszej siedziby albo klienta, tylko za pośrednictwem clickmeeting.com.

Serdecznie zachęcamy do zapisu, liczba miejsc jest ograniczona.

Program szczegółowy szkolenia: Posadzki betonowe

Opis warsztatu:

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak zadbać o posadzkę betonową i przedłużyć jej żywotność, którą masz w swoim magazynie lub hali produkcyjnej, zapraszamy do uczestnictwa. Właśnie te szkolenie jest właśnie dla Ciebie!

Na warsztacie dowiesz się m.in.:

1. Jak usunąć ślady eksplanacyjne widniejące na posadce betonowej?
2. W jaki sposób zaimpregnować oczyszczoną powierzchnię?
3. Jaki są efekty zaprezentowanej metody?

Jak uzyskać dostęp do warsztatów online?

 

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na tej stronie. Po przesłaniu zgłoszenia uczestnik otrzymuje w wiadomości mailowej link do platformy, za pośrednictwem której będzie miał on możliwość uczestnictwa w szkoleniu online.

Już dziś zapisz się na nasze szkolenie i zdobądź nową wiedzę na temat renowacji posadzek betonowych.

Szkól się za darmo!

 

Na szkoleniu poznasz technikę renowacji posadzek betonowych za pomocom krążków żywicznych oraz padów diamentowych. Zyskasz wiedzę oraz umiejętność, jak prawidłowo odświeżyć oraz zabezpieczyć odnowioną posadzkę.

 

 

.

 

 

Potrzebujesz indywidualnego szkolenia lub termin Ci nie odpowiada?

Nasz ekspert Paweł Skwierawski może przeprowadzić indywidualne szkolenie w siedzibie Twojej firmy. Dzięki czemu zdobędziesz dodatkową wiedzę lub dokształcisz swoich pracowników. Koszt to 2370 zł netto. Cena obejmuje całodniowe szkolenie o tematyce, jaką potrzebujesz oraz dojazd do miejsca przeprowadzenia szkolenia.

Jesteś zainteresowany?

Wpisz swój numer telefonu.