Packa Bi-Lap – i kurz nie ma szans!

Firmę TTS nasi klienci znają nie od dziś – jest obecna na rynku od 1988 r. i znana na całym świecie. Stwierdzenie, że jest to jeden z globalnych liderów w branży utrzymania czystości nie będzie przesadą, bowiem w asortymencie tego przedsiębiorstwa można znaleźć ponad 3000 produktów, które są dostępne w niemal 80 krajach. Liczby te mogą robić wrażenie, TTS jednak nie osiada na laurach, regularnie poszerzając swoją ofertę – jednym z ostatnich rozwiązań jest Bi-Lap – innowacyjne narzędzie do wycierania kurzu.

Orde-packa-Bi-lap
Kurz – wyzwanie codzienności

Jak radzisz sobie z codziennymi porządkami w domu i biurze? Poza myciem podłóg, dezynfekcją newralgicznych miejsc czy czyszczeniem okien i przeszkleń, nie lada wyzwaniem jest również walka z kurzem. Oto niepozorny przeciwnik, który w ciągu krótkiego odstępu czasu może urosnąć do sporego problemu, wystawiając na próbę nie tylko preparaty do czyszczenia powierzchni, lecz przede wszystkim dobre samopoczucie domowników i współpracowników.
Skuteczna walka z kurzem wciąż może opierać się na wykorzystywaniu ściereczki i środka czyszczącego, jednak rozwiązanie to sprawdza się przede wszystkim w domu. Co z przestrzeniami biurowymi, pokojami hotelowymi, zapleczem gastronomicznym czy salami restauracyjnymi? Z myślą o tych pomieszczeniach marka TTS opracowała doskonałe rozwiązanie!
Packa Bi-Lap

Na czym polega wyjątkowość narzędzia Bi-Lap?

zapewnia łatwy dostęp do trudno dostępnych miejsc,
skraca czas pracy,
współpracuje ze ścierkami o rozmiarze 40x40cm,
adaptacyjny uchwyt umożliwia pracę z kijami teleskopowymi, dzięki czemu można uzyskać zasięg pracy powyżej 2 m,
niewielka waga sprawia, że praca staje się lżejsza i przyjemniejsza,
opcja nachylenia do 270° to gwarancja szybkiego i łatwego dostępu do najtrudniejszych miejsc.

Kurzu, a kysz!

Dzięki innowacyjnej budowie i funkcjonalności, packa Bi-Lap jest optymalnym narzędziem do codziennej walki z kurzem. Możliwość pracy z uchwytami teleskopowymi sprawia, że produkt marki TTS bez problemu może czyścić cokoły szaf, karnisze, lampy czy półki. Narzędzie jest gotowe do pracy po wyjęciu z opakowania i zachwyca swoją funkcjonalnością – ściereczka z mikrofibry nie tylko zbiera kurz, lecz również dba o to, aby na czyszczonych powierzchniach nie powstały rysy. Packa do zbierania kurzu Bi-Lap sprawia, że sprzątanie staje się czystą przyjemnością!

 

Paweł Kwiatkowski

Autor wpisu Paweł Kwiatkowski

Przedsiębiorca z doświadczeniem w branży utrzymania czystości. Nieprzerwanie poszukuje nowych rozwiązań, testuje i tworzy grupy produktowe dla profesjonalnego utrzymania czystości. Właściciel marki Orde.