Odczaruj urok z wózkami Magic!

O skutecznych środkach czystości w zakładach pracy, gastronomii, hotelarstwie i miejscach publicznych praktycznie się nie mówi. Mało która osoba z zewnątrz zwraca uwagę na nazwy środków czy sprzętów, dzięki którym pomieszczenia są olśniewająco czyste, jednak czystości się oczekuje i wymaga. Do kogo zatem kierujemy nasz tekst? Do wszystkich, którzy chcą poznać wielofunkcyjne, a zarazem skuteczne narzędzia, a nawet je przetestować!

Wózki Magic – czystość na medal!

Wózki Magic to nic innego jak narzędzia zapewniające utrzymanie czystości pomieszczeń na długi czas. Wyróżniamy kilka linii wózków: Magic Line, Magic Gray, Magic System, Magic Hotel, Magic Art, Mini Magic i Magic Compact. Higieniczne panele starannie oddzielają sekcję recyklingu od sekcji przechowywania akcesoriów do utrzymania czystości i sekcji myjącej. Które sprawdzą się najlepiej w Twoim pomieszczeniu? Zobacz ich zastosowanie i użycie w praktyce!

Niech stanie się magia!

Każdy z wózków może być zaprojektowany według preferencji kupującego, dzięki nowoczesnemu konfiguratorowi. To właśnie dzięki niemu można wybrać rodzaj szuflad, pojemników, wyjmowanej tacy, liczbę uchwytów oraz listew do zaczepiania narzędzi, a także wybrać ich rozmiary – to samo tyczy się całego modułu. Podstawowy wózek serwisowy wcale nie musi być duży, a dzięki niewielkim wymiarom – jak to ma miejsce w przypadku Mini Magic (50×52 cm) – można ulokować go wszędzie. Składa się on ze stabilnej bazy kompatybilnej z wszystkimi rodzajami kółek Magic i pedałem. Dzięki specjalnym łącznikom nierówności podłogi mu niestraszne (łączenie wózka dopasowuje się do nich). Łatwo się z nim przemieszcza, zwłaszcza w małych pomieszczeniach czy windach, zatłoczonych przestrzeniach takich jak centra handlowe, korytarze czy biura. Mini Magic jest również łatwy i praktyczny w użytkowaniu – zarządzanie osobnym modułem na odpady czy przechowywanie przedmiotów za pomocą niewielkiego modułu nigdy nie było prostsze. Dzięki systemowi Magic+ te dwa moduły można ze sobą łączyć bądź rozdzielać za pomocą jednego kliknięcia, sprawiając że z dwóch wózków powstaje jeden i na odwrót. Dodatkowo można wykorzystać ich potencjał poprzez zamieszczenie reklamy na bocznych panelach, która spełni swoją funkcję, szczególnie w miejscach o dużym natężeniu ruchu, takich jak: lotniska, centra handlowe, szpitale itp.

Indywidualne rozwiązania dla klientów TTS

Zamontowane pokrywy zamykane kluczem zapewniają komfort i bezpieczeństwo podczas pracy. Wózki wykonane są z polipropylenu, co sprawia, że są bardzo lekkie, ciche i łatwe w manewrowaniu nawet w trudno dostępnych miejscach. Czym jeszcze mogą nas zaskoczyć? Sprawdź nasz konfigurator, zaprojektuj własny wózek i odczaruj urok postrzegania wózków – mogą naprawdę być praktyczne, bezpieczne, a przy tym doskonale się prezentować!

 

Konfigurator znajdziesz pod tym adresem: http://share.ttsystem.com/configurator/

Paweł Kwiatkowski

Autor wpisu Paweł Kwiatkowski

Przedsiębiorca z doświadczeniem w branży utrzymania czystości. Nieprzerwanie poszukuje nowych rozwiązań, testuje i tworzy grupy produktowe dla profesjonalnego utrzymania czystości. Właściciel marki Orde.