Ecocaps – rewolucja w codziennym czyszczeniu

Z roku na rok w branży utrzymania czystości pojawiają się coraz lepiej przemyślane rozwiązania. Możemy wybierać spośród zaawansowanych produktów renomowanych marek jak TTS, czy STI, a także inwestować w sprawdzone środki czyszczące. Do grona najlepszych producentów dostępnych w naszym sklepie dołącza marka Sutter Professional, która wprowadza na rynek innowacyjny produkt Ecocaps – ekologiczne saszetki z detergentem.

Ekologiczne saszetki Ecocaps – wszechstronność zastosowań

Czy istnieje detergent dbający o środowisko, rozpuszczający się w wodzie, a jednocześnie jej nie zawierający? Firma Sutter Professional stworzyła potwierdzony certyfikatem jakości produkt, który zaskakuje swoją efektywnością! Saszetki Ecocaps idealnie sprawdzą się w miejscach, gdzie instalacja dozowania detergentów nie jest opłacalna, zwłaszcza na małych i średniej wielkości powierzchniach. Na tym nie koniec, nowość od Sutter Proffesional to doskonały produkt do miejsc, w których dozowanie detergentów odbywa się manualnie i gdzie istnieje ryzyko przedozowania lub niedostatecznego dozowania, w efekcie czego powstają smugi.

Ecocaps to środek posiadający szereg zalet. Dzięki niemu:

 • zwiększysz poziom kontroli nad zużyciem detergentów w obiekcie,
 • zadbasz o bezpieczeństwo personelu i ergonomię ich pracy (brak bezpośredniego kontaktu z detergentem oraz łatwe i bezpieczne dozowanie),
 • zastąpisz niedokładne dozowanie manualne sprawdzonym dozowaniem bezsystemowym,
 • zadbasz o środowisko naturalne (zużywasz o 97% mniej plastiku, korzystając z rozpuszczalnych w wodzie saszetek, co więcej ich transport nie zajmuje wiele miejsca, dlatego też wydzielane jest znacznie mniej CO2),
 • zaoszczędzisz aż 93% przestrzeni do przechowywania w porównaniu do innych środków o podobnym działaniu.

Saszetki Ecocaps – wybór jest prosty!

Firma Sutter Professional wprowadziła różne rodzaje saszetek Ecocaps, które dedykowane są  zróżnicowanym zabrudzeniom i powierzchniom. Wśród nich znajdziemy:

 • Ecocaps floor – zapachowy płyn do mycia podłóg dedykowany wszystkim rodzajom podłóg zmywalnych. Jedno opakowanie mieści 50 saszetek, a każda z nich rozpuszcza się, zachowując idealne działanie w 10-25 litrach wody. Można je stosować zarówno z użyciem wózków dwukomorowych, jak i automatów do podłóg. Wystarczy wrzucić całą saszetkę do zbiornika czystej wody o temperaturze pokojowej, odczekać kilka minut aż się rozpuści i przystąpić do mycia powierzchni.
 • Ecocaps floor maxi – płyn w saszetkach dedykowany jest wszystkim rodzajom powierzchni i od swojego poprzednika różni się jedynie mocą koncentratu – jedną saszetkę należy rozpuścić w 25-50 litrach czystej wody. Ze względu na większą wystarczalność, najczęściej stosowany jest w automatach do podłóg.
 • Ecocaps bath – płyn do codziennej pielęgnacji toalet i odkamieniania, idealny do mycia wanien, pryszniców, zlewów, misek WC czy płytek. Do zawartych w opakowaniu 25 saszetek należy dodać do pojemnika z co najmniej 500 ml letniej wody i poczekać aż kapsułka sama się rozpuści, po czym przystąpić do czyszczenia.
 • Ecocaps multi – płyn uniwersalny do powierzchni szklanych jak okna, lustra, witryny oraz do nowoczesnych mebli. Opakowanie zawiera 25 saszetek, z czego każdą z nich należy rozpuścić w co najmniej 500 ml letniej wody – w wiaderku lub butelce.
 • Ecocaps Xtra-DEG – silny odtłuszczacz do powierzchni zmywalnych, takich jak stoły, blaty, płytki antypoślizgowe i tym podobne. W opakowaniu zawiera się 25 saszetek, każdą z nich rozpuszczamy w co najmniej 500 ml wody w zależności od stopnia zabrudzenia.
 • Ecocaps butelki – w linii produktów Ecocaps producent oferuje również 500 ml butelki spryskujące, które wykonane są z recyklingowanego plastiku, wyposażone w etykietę i głowicę spryskującą. Oprócz butelek można również nabyć zestaw pokojowy – pojemnik Ecocaps, który pomieści butelki i inne niezbędne, a zarazem podstawowe akcesoria do czyszczenia.

Najlepsze na rynku środki do czyszczenia

Czy firma Sutter Professional może zrewolucjonizować polski rynek branży utrzymania czystości? Uważamy, że oferuje rozwiązania, które pozytywnie zaskoczą wielu przedsiębiorców i ich pracowników oraz że będzie cieszyć się dużym uznaniem. Zaczynamy od nas – #OrdeRekomenduje!

Paweł Kwiatkowski

Autor wpisu Paweł Kwiatkowski

Przedsiębiorca z doświadczeniem w branży utrzymania czystości. Nieprzerwanie poszukuje nowych rozwiązań, testuje i tworzy grupy produktowe dla profesjonalnego utrzymania czystości. Właściciel marki Orde.