Autorska linia produktów Orde

Dla wszystkich zainteresowanych rozwojem marki Orde mamy dobrą wiadomość – jak wielu naszych klientów zauważyło, w asortymencie sklepu znajdują się produkty sygnowane logo marki Orde. Dziś pragniemy je przedstawić.

 

Co wyróżnia produkty marki Orde?

Nasza wysokiej jakości chemia czyszcząca jest produkowana w Szwecji i gwarantuje doskonałe efekty. W Orde poszukujemy najskuteczniejszych rozwiązań, które ułatwią życie wielu przedsiębiorcom, a także osobom prywatnym. Nasze produkty, ma wyróżniać wysoka jakość, a przede wszystkim – skuteczność. W przypadku wprowadzonej przez nas linii produktów owa skuteczność jest ona niepodważalna – przeprowadzony szereg testów wykazał, że opracowane preparaty skutecznie usuwają nawet najcięższe zabrudzenia. Zadowolenie naszych klientów jest najważniejsze, dlatego nasze rozwiązania opierają się na nowoczesnej formule, która gwarantuje czystość każdej powierzchni.

 

Chemia czyszcząca Orde – wybór dopasowany do potrzeb

Stworzenie kompletnej linii produktów Orde było dużym wyzwaniem, jednak dzięki ogromnego zaangażowaniu naszego zespołu, udało się osiągnąć zamierzony efekt. Doskonale rozumiemy wyzwania stojące przed firmami, które działają w obrębie takich branż jak przemysł i produkcja, służba zdrowia oraz HoReCa. Nasza seria środków czystości jest efektem pasji i wieloletniego doświadczenia, a w jej skład wchodzi pięć produktów:

 

  • My Window – gotowy do użycia środek na bazie amoniaku do czyszczenia powierzchni szklanych lub wykonanych ze stali nierdzewnej. Skutecznie odtłuszcza powierzchnię, nie pozostawiając smug. Produkt należy rozpylić na zabrudzoną powierzchnię, a następnie ją przetrzeć.
  • My Bathroom – środek w postaci koncentratu do mycia wszystkich powierzchni odpornych na działanie kwasu, zalecany szczególnie do sanitariatów. Skutecznie usuwa kamień i rdzę, nie pozostawiając smug i co ważne – nie niszczy powierzchni chromowanych czy wykonanych ze stali nierdzewnej. Preparat jest bardzo łatwy w użyciu – wystarczy rozprowadzić go na czyszczonej powierzchni, a następnie zebrać za pomocą odpowiednich narzędzi.
  • My Floor Daily – środek w postaci koncentratu do codziennej pielęgnacji powierzchni odpornych na działanie wody. Ma delikatny zapach, nie pozostawia smug i nadaje piękny połysk. Sam sposób użycia jest bardzo intuicyjny – wystarczy rozprowadzić preparat na czyszczoną powierzchnię, a następnie go zebrać.
  • My Floor Tiles – środek w postaci koncentratu do bieżącego lub gruntownego czyszczenia powierzchni porowatych. Posiada bardzo silne właściwości czyszczące. Należy rozprowadzić go na czyszczoną powierzchnię, pozostawić na chwilę, aby rozpuścił brud i zebrać. Ważne, aby po wykonanych czynnościach zneutralizować czyszczoną przestrzeń.
  • My Floor Industry – środek zasadowy w postaci koncentratu do mycia wszystkich podłóg przemysłowych idealnie usuwa brud w postaci tłuszczu czy oleju. Jego cechą charakterystyczną jest małe pienienie się, a przy tym doskonałe usuwanie tłuszczów i smarów. Aby produkt skutecznie usunął zabrudzenie, należy nanieść preparat na brudną powierzchnię, pozostawić go na dłuższą chwilę, a po rozpuszczeniu brudu zebrać.

 

Czystość w każdym calu!

Opracowana przez Ordę seria chemii czyszczącej wychodzi naprzeciw oczekiwaniom zarówno osób prywatnych, jak i firm działających w zróżnicowanych branżach.

 

Jeżeli nadal zastanawiacie się, w jakich miejscach sprawdzi się nasza autorska seria produktów do czyszczenia, przedstawiamy kilka przykładów!

 

  • Budynki użyteczności publicznej – kliniki, służba zdrowia, salony kosmetyczne i fryzjerskie, SPA.
  • Sektor budżetowy – branża usługowa i budżetowa.
  • Branża przemysłowa – hale produkcyjne i magazynowe.
  • HoReCA – pensjonaty, kawiarnie, hotele, restauracje, ośrodki wypoczynkowe i agroturystyczne.

 

Dbamy o każdy szczegół, dlatego mamy nadzieję, że wprowadzane przez nas produkty przypadną do gustu każdemu, kto tylko zdecyduje się ich wypróbować. Chcemy, aby oferowane przez nas rozwiązania towarzyszyły naszym klientom na co dzień, ułatwiając obowiązki i utrzymanie nieskazitelnej czystości.

 

Paweł Kwiatkowski

Autor wpisu Paweł Kwiatkowski

Przedsiębiorca z doświadczeniem w branży utrzymania czystości. Nieprzerwanie poszukuje nowych rozwiązań, testuje i tworzy grupy produktowe dla profesjonalnego utrzymania czystości. Właściciel marki Orde.